Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztetek mikor pozitív...

Mit éreztetek mikor pozitív lett a teszt?

Figyelt kérdés
Főképp olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik nem tervezték, de megtartották. De bárki válaszát szívesen fogadom.
2017. jún. 6. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát mi terveztük..


Az első gondolatom az volt, hogy: "Pozitív. Igen? Igen! Mi? Akkor most egy kis bébi növekszik a pocakomban? Tényleg!!!!" Második: "Úúúúú, hogy mondjam el a páromnak???? :D "

Azonnal meg akartam osztani vele!

2017. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Mi mondjuk szerettük volna, mégis iszonyúan görcsben volt a gyomrom aznap az idegességtől. Előtte is, csak mert tesztelni készültem. Aztán pozitív lett, és nagyon megrémültem. Mikor emgnyugodtam, már minden jó volt, de a kezdeti sokk eltalált, hiába terveztük.
2017. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi is terveztük ( bocsi) es amikor pozit teszteltem, aggódtam mert elotte 6 héttel vetéltem , de orultem is neki. Amugy neha gorcsolt a hasam és emelyegtem. Elsonel erosen gorcsoltem barnaztam nem émelyegtem
2017. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Kétségbeesést
2017. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Az elsőt terveztük,majd' kicsattantam az örömtől.

Nem is terveztünk több gyermeket...


Aztán egyszercsak gyanús lett néhány dolog...vettem tesztet.

Hát nem is tudom mit éreztem pontosan...

Először kezdett elsötétülni előttem minden,aztán kivert a víz,szédültem,és csak azt tudtam hajtogatni,hogy Úristen,Úristen...

Aztán mikor kicsit magamhoz tértem volna,akkor jött a következő sokk:hogy mondjam meg a férjemnek?

Utólag visszagondolva,lehet kicsit túlaggódtam a dolgot,de ezek voltak az első reakcióim :)

Mostmár természetesen nagyon várjuk,hogy megszülessen a picilány :)

2017. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Mi is terveztük. Nagyon boldogok voltunk, amikor pozit teszteltem. :) 21 hkm
2017. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Mi is terveztük de totál kiakadtam mikor megláttam a 2 csíkot! Azt az érzést sosem felejtem el. Nem akartam elhinni. Hihetetlen volt. Inkább félelmet éreztem h ugyan most mi lesz velem, meg a tükörbe néztem a hasam meg fogtam, de nem fogtam fel h anya leszek. Eszembe jutott a szülés is h úristen meg is kell szülnöm!!! ( amúgy életem legnagyobb mumusa volt) szóval szinte egyszerre minden. Konkrétan a melóba nem bírtam bemenni annyira fel voltam spanolva. Szóval durva volt!! :) de örültem is persze de nem hittem el igazán.
2017. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Mi nem terveztük. Tesztet anyukám unszolására csináltam, mert ő állította, hogy terhes vagyok. Rá egy hétre a Rossmannban sétálgattam, vettem egy tesztet. Délután csináltam meg. Bőgve hívtam Anyát és a férjem, hogy pozitív lett. Másnap orvos, 13 hetes voltam már. Azóta sem értem, hogy miért nem éreztem semmit. A fog.gátlót 2 hónapja hagytam abba, nem jött meg a vérzesem, azt hittem, hogy még nem állt vissza. Szóval, a tesztnél kaptam egy gyenge sokkot. Amúgy kB a nászúton fogant a baba.
2017. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút lemondtam róla...gondoltam úgy sem sikerült.aztán csak heccből csináltam egy tesztet.rá sem néztem gondoltam úgy van negatív lesz.aztán halványan ott volt a második csík. Biztos rossz a teszt mert one step lehet gyenge minőségű aztán.szaladás wcre épphogy tudtam kicsit pisilni egyből belemártottam 2tesztet. Aztán amikor a másik kettőn is láttam a halványodást akkor hihetetlen örömet éreztem.3teszt mégha one step akkor sem hazudik.csak korábban teszteltem igy várnom kell 2napot hátha erősödik.izgatott vagyok és nagyon nehéz de megtartom magamnak a hírt addig míg orvos nem látott és tudom minden rendben van. Jó egészséget és boldog babavárást kívánok mindenkinek
2017. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Most hagytam abba fog. gátlót, tegnap kellett volna elkezdeni szedni. Most így előre azt érzem, hogy biztos nagyon megijednék ha pozitív lenne, nem is csak az első hónap próbálkozás után, hanem bármelyik után, mert azért az mégiscsak egy emberi lény akiért én felelek. :D Akkor is ilyet éreztem amikor a kiskutyánkat hoztuk haza a menhelyről, ami közel sem olyan nagy dolog. Emiatt gondoltam hogy egy kicsit hajlamos vagyok túlparázni mindent, de ha másoknál is volt ilyen akkor megnyugszom hogy nem bennem van a hiba.

Azt meg nem tudom, miért írtam oda hogy arra vagyok kíváncsi aki nem tervezte, mert tervezetten is így lennél vele. :D

2017. jún. 6. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!