Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt után...

Halvány pozitív teszt után mikor érdemes megismételnem a tesztet?

Figyelt kérdés
2 napja késik a menstruációm és ma halvány pozitív lett a tesztem.
2017. jún. 6. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Igazabol nem kell. Sokan ismetlik hogy erosodik-e, de nekem pl hiaba erosodott, amikor mar legerosebb volt, akkor kezdtem verezni es el is ment :(

Kovetkezo terhessegnel egy halvany tesztem lett, tobbet nem csinaltam babonabol, na o mar 28 hetes :)


De ha akarsz csinalj, erre nincs szabalyzat, 1, 2, 3 nap mulva, ahogy akarod! Anyakent ennel sokkal nagyobb fajsulyu donteseket kell majd egyedul meghoznod ;)

2017. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha újra babára számítasz.

Most terhes vagy, ezen nem változtat ha csinálsz holnap újat, ha nem

2017. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első babámnál erős volt a csík, ott egyértelmű volt a terhesség. Itt viszont nem voltam biztos a halvány csík miatt, ezért is tettem fel a kérdést.

Köszönöm szépen a válaszokat! Első válaszoló, gratulálok a babához!

2017. jún. 6. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Tegyél fel kepet , ha gondold es segítünk eldönteni ! :)


Gratulálok !

2017. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Minden terhességi tesztbe bele van írva, hogy a halvány pozitív is pozitív.

Nincs olyan, hogy nem biztos. Vagy pozitív, vagy negatív.

Persze sajnos a terhességek kb. fele vetéléssel végződik, vagy egyszerűen felszívódik még nagyon pici korban.

Ez a természetes szelekció.

A beágyazódást követően már elkezdi termelni a szervezet a HCG hormont, tehát egy érzékenyebb teszt már onnantól számítva néhány napon belül pozitívat fog mutatni.

Ez még nem garancia arra, hogy meg is fog születni, sajnos.

Én nem tesztelgetnék, hanem kivárnám a 6. terhességi hetet és akkor elmennék nőgyógyászhoz, aki már akkor nagy valószínűséggel szívhangot is tud mutatni, illetve megerősíti a terhesség tényét.

2017. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

48 orankent duplazodik a Hcg.

Nem erdemes baponta teszteli, csak ketnaponta.

2017. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!