Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn belül száradási? Xepil...

Időn belül száradási? Xepil 3percen belül nagyon haloványan. Már késik pár napja, de később lehetett ovum tünetek alapján.

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 09:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ha rózsaszín a csík akkor pozitív, akkor is ha halvány.

A száradási szürke színű.

Ha bizonytalan vagy tesztelj két nap múlva addigra duplázódik a hcg.

2017. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
2017. jún. 7. 09:45
 3/27 A kérdező kommentje:

[link]

Szàradàs utàn.

2017. jún. 7. 09:49
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Oh, jó lesz ez! :-) Két nap múlva újra!
2017. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Oszinten ez barmi lehet. Az utobbi idoban rengeteg ilyen x-epilt toltottek fel es negativ volt. Sot, egyik valaszolo kiprobalta vizbe martva (hogy tenylegennyire szar-e mostanaban) es az is igy nezett ki! Szoval ha erosodik ket nap mulva, akkor terhesseg, ha ilyen marad akkor nagyvaloszinuseggel nem az.
2017. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

hát ez még nem pozitv.

drukkolok hogy erősödjön !

2017. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Pozitívnak tűnik, de ismerve az X-Epilt....Próbáld meg egy másik fajtával, pl. Ha ez pozitív, a Predictor már jóval erősebb lenne. Drukkolok!
2017. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!Èn sem bìzom benne,màr van egy 8 èves lànyom ìgy teljesen boldog vagyok :) Fèlek is a terhessègtől de a pàrom mèg szeretne babàt.Kűlföldön dolgozik,de most itthon volt 3 hètig...
2017. jún. 7. 10:22
 9/27 A kérdező kommentje:
2 nap mùlva màsik tesztel fogom,semmit nem èrzek egyèbkènt csak fura a gyomrom,nem is tudom mintha vattàt nyeltem volna
2017. jún. 7. 10:27
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem probàlj ki 1 màsik fajta tesztet mert az xepill nagyon gyenge minösèg.
2017. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!