Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges volt hogy hamarabb...

Lehetseges volt hogy hamarabb fogant meg ha nagyon eross pozi lett a teszt a nemvart napjan? Tehat hamarabb lehetett ovum?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 7. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb a hcg szint, ilyen tipusu a teszt, 2 baba van, elobb volt ovu. Ezek lehetnek.
2017. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, de az is lehet, hogy egyszerűen csak sok HCG termelődött (Nagyon tág határok között lehet a szintje két ugyanolyan korú terhesség esetén is.) És még az is lehet, mint nálam, 14. Dpo-n erős pozitív lett, 5+4 hetesen két petezsák az ultrahangon... :) Szóval ebből kb. semmilyen következtetést nem lehet levonni. De az mindenképpen jó hír, hogy szép erős. :)
2017. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
marmint csak volt eross , mert a baba nem maradt meg ! csak gondoltam arra hogy valjon nem akkor volt ovum mikor en gondoltam ?hanem hamarabb?
2017. ápr. 7. 12:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az okok (ikres ok kivetelevel) ugyanazok: sok hcg, ilyen fajta teszt, nem akkor volt ovud. Sajnalom, de utolag mar kar rugozni mikor lehetett az ovu :(
2017. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
arra alapozok , hogy ha most terhes maradok ,csak akkor teszteljek , ha kesik vagy mondjuk 2-3 nappal kimutatna ? :)
2017. ápr. 7. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Jobb akkor, ha mar kesik. Biztosabb. Egyreszt ha negativ elkeseredsz holott lehet hogy par nap mulva pozitiv lenne, masreszt lehet kemiai terhesseged, ami pozi teszt nemvart elott de megis megjon.

Harmadreszt, a hcg van higy lassan urul, azaz a nagyon eros pozi veteles utan par hettel meg halvany pozitiv......

2017. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mar negativ a tesztem , ellenoriztem veteles utantol ....:)
2017. ápr. 7. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet ilyesmire következtetni!!!

A tesztek a hcg szintet nem mutatják ki, csak hogy van hcg vagy nincs. Erre alkalmasak!


Az ovu időpontjára inkább a baba méreteiből lehet következtetni egy ideig, mert az elején nagyon egyformán nőnek.

2017. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!