Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaha meg tudom magamnak...

Valaha meg tudom magamnak bocsátani az abortuszt?

Figyelt kérdés

20 eves lany vagyok.

Abortuszom volt már több mint 3 hónapja. Nem tudom elfelejteni és megbocsátani magamnak. Elso terhességem volt.

A szuleimnel lakom de van munkám. Az abortusz oka az volt hogy senki sem állt mellem mindenki azt mondta vetessem el mert egyedül maradok es kitagadnak a családból ha megtartom. Azért nem akartak h megtartsam mert cigány ferfitol van. Aki sajnos nem dolgozik es ugymond eloskodott rajtam. A masik ok hogy antidepresszanst szedtem es nem tudta senki normálisan elmondani h arthattam e ezzel a babának. Tudom h nem tul szuper az életem egy ilyen emberrel de ez mar nem rola szolt hanem a babarol. Úgy érzem befolyásoltak es nem volt elég erős hogy kialljak érte :( minden nap eszembe jut szomorú vagyok de senki sem ért meg valaha meg tudom Ezt bocsátani magamnak?



2017. jún. 7. 17:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

És igen, ha valaki RÁKÉNYSZERÍT arra hogy megöljem a gyerekem, azt igenis soha a büdös életben nem bocsátanám meg. Mivel a kérdező ezt írja: "mindenki azt mondta hogy vetessem el mert nem egyedül maradok és kitagadnak a családból ha megtartom"


Jöhetsz itt a mártír szöveggel de rákényszeríteni valamit valakire az egyáltalán nincs rendben.

2017. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

Mivel azt írtad, hogy gyerek előtt rendben volt a gyógyszer és azóta hogy terhesség alatt nem szedte nem tudták rendesen beállítani neki eszembe sem jut, hogy fordítva legyen igaz a storyd.

A kérdezőt senki nem kötözte le, de valószínuleg a családja jobban ismeri mint te vagy én, és mivel ő maga írja, hogy a lebeszélés oka leginkább az apa=élősködő senkiházi személye, továbbá az antidepresszáns szedése volt, feltételezem nem kitolni akartak vele. Tudod vannak emberek még szerencsére akik továbblátnak a rózsaszín felhőtől és tudnak racionálisan gondolkodni -bár egyte inkább az az érzésem, hogy itt csak az lehet jó ember aki ha törik ha szakad megtartja a gyereket, mindegy hány ember életét teszi vele tönkre, beleértve a sajátját meg a leendő gyerekét...

2017. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A bipoláris zavar igenis veszélyes betegség,nem lenne biztonságban a gyerek. Vagy nem bipoláris az anya,csak elírtad.
2017. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!