Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babó lehet? Szerintetek?

Babó lehet? Szerintetek?

Figyelt kérdés

sziasztok!

rogton beleis kezdek...majus 17volt az utolso menstruaciom. gondpltuk megprobaljuk a babat ugyhogy nemszedem a fogamzasgatlot tovabb... mindennap egyutt voltunk a parommal. 30eros gorcsolesre ebredtem (sosem gorcsolok mensikpr sem) utana hasszurkalas, surubb pisiles, szajszarazsag, fokozottabb szaglas ,szorulas , farkasehseg tegnap pedig a chipstol lett hanyingerem pedig nagy evoje vagyok... :D gondolom a teszt korai... szerintetek?!



2017. jún. 8. 17:40
 1/8 A kérdező kommentje:
es 30.a utan picit vereztem de a bugyiig sem ert el
2017. jún. 8. 17:41
 2/8 A kérdező kommentje:
mas a huvelyvaladekom is... van mar egy kisfiam... tudom hogy ilyenkor mas a szaga az allaga... csak nem merem beleelni magam 🙈🙈
2017. jún. 8. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet terhesseg is meg nem is. Majd ha kesik 1-2 napja csinalj tesztet es ki is derul!
2017. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai lenne az összes tünet egyszerre. Lehet hogy csak a gyógyszer elhagyása miatt van. De ne legyen igazam és sok sikert
2017. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most hagytad el a gyógyszert, nem? Nem gondolod, hogy amiatt lehet?🙈🙈🙈
2017. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez inkább a gyógyszerelhagyás miatt van... ennyi tünet egyszerre még 2 hónapos terhesen is csak 100000nőből egynek van... Ez már inkább annak a tünete, hogy te keresed magadon :) Persze ettől függetlenül lehetsz terhes is, de a tünetek ilyen korán és ennyi kizárt, hogy jelentkezzen.


Tesztet aktus után, ha akkor volt ovu, 14 nappal utána már lehet csinálni.


Minden jót!

2017. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra tudnék tippelni a tüneteidből, hogy 30-án volt az ovulációd. Ha nem jön meg jövő hét közepe táján, akkor tesztelhetsz leghamarabb, aminek van értelme.
2017. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszonom a valaszat!
2017. jún. 9. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!