Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez az ovulációs...

Szerintetek ez az ovulációs tesztem pozitív?

Figyelt kérdés
Most csináltam először ilyen ovulációs tesztet azért kérdezném, hogy ma este esélyes lenne próbálkozni? :) Köszönöm a válaszokat előre is.

2017. jún. 8. 17:53
 1/8 A kérdező kommentje:
A kép lemaradt. [link]
2017. jún. 8. 17:58
 2/8 anonim ***** válasza:
?
2017. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez negatívnak számít, egyébként nem árt ha együtt vagytok ma is
2017. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez volt a max erősség az ovu tesztelésnél, mégis volt ovulációm, terhes is lettem.

Amikor már nincs 2. csík vagy sokkal halványabb, mint most, akkor van az ovuláció, addig és aznap is mindenképp érdemes próbálkozni. Az, hogy nektek a naponta vagy 2 naponta szex válik be majd kiderül. 😊

2017. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ akkor próbálkozunk :)
2017. jún. 8. 19:29
 6/8 A kérdező kommentje:
A mai haványabb mint tegnap :( [link]
2017. jún. 9. 16:54
 7/8 A kérdező kommentje:
[link] itt a mai remélem most megjeleníthető.
2017. jún. 9. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert mikor ovu elött az lh csúcsot mèri utána a 24-36 órán belül van az ovulácio. Nem lessz mindig pozitív az ovu teszt
2017. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!