Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Április 3-án és 4. -én volt...

Április 3-án és 4. -én volt pozitív az ovulációs tesztem, ma már negatív. Együtt is voltunk a férjemmel 3. -án késő este és ma hajnali 4 kor. Szerintetek ma volt az ovuláció vagy majd csak holnap lesz? Jól időzítettünk?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
ha már negatív akkor ma hajnalban volt az ovu, de a mai együttlét is jó bár azt mondják a petesejt 24 órát életképes...sztem ettől kevesebb
2017. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól, az utolsó + teszt után 12-24 órával van a legnagyobb esély.
2017. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hogy vagy ? turelmetlen vagy a teszthez igaz? :D en is mar varom teszteljek
2017. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi kislanyunk ugy fogant, hogy aznap, mikor pozit teszteltem, akkor voltunk egyutt a teszt utan, meg elotte 4 nappal, utana pedig abban a ciklusban mar nem tudtunk... Szoval ha lesz kistesoert probalkozas, en a pozitiv teszt napjan fogok ujra probalkozni.
2017. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!