Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív vagy...

Pozitív vagy negatív vagy árnyék vagy mi? Megőrjít ez az x-epil teszt.

Figyelt kérdés
[link] [link] [link]
2017. jún. 8. 18:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet nem látszik mire is gondolok, de élőben ott látszik valami, viszont ha nézegetem meg eltűnik :/
2017. jún. 8. 19:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamit mintha én is látnék de mindenképp tesztel újat pár nap múlva
2017. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
X-epilnel ez orok kerdes. Csinalj masikat!
2017. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ezt olvasd el ! Nagyon tanulságos ! Es nagyon durva ! Es szerintem az xepilt felejtsd el ! Predictort vagy corax tesztet vegyél !


Mivel xepil igy azt mondom hogy ez negatív !

2017. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 es ke de azért az ottani kèrdezőnek lehet hogy kémiai terhesége van vagy valami nem oké ès azért nem erösődnek tesztek.Kérdező késik màr?Mert ha nem akkor én vàrnèk még nèhàny napot mert én làtom amit te is.De mèg bàrmi lehet belőle.
2017. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem késik még. Legalább 5nap van még a menzeszemig. Valami furát érzek azért teszteltem. Lehet a hormonok kavarognak csak, mert legutóbb 1 napig tartott a menzeszem csupán előtte meg utána volt 1-1 nap barnás folyás egész nap. Konkrétan nem lenne tervben baba de ha jönne megtartanánk.Megszakítással szoktunk együtt lenni beszéltünk már többször erről.Viszont tény hogy 4éve így szexelünk és sosem volt következménye.
2017. jún. 8. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt előtt 4nappal az one step kazettás mutatott valamit halványan amit szabad szemnel us forgatás nélkül lehett látni és tegnap reggel gabriell mutatott egyértelmű pozitívat sokat erősödött a csík 2nap alatt ma van a nemvártam.várj még,próbálj még egy tesztet,vegyél te is gyógyszertárit vagy facelle rossmannost az is jó megbízható
2017. jún. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez negatív. Csinálj újat pár nap múlva. Furcsállom egyébként ezt a sok beszólást az x-epilre, nekem mindig azt mutatta, ami a helyzet volt...
2017. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!