Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepesztő szuri befolyásol...

Mitzi83 kérdése:

Tüszőrepesztő szuri befolyásolja a hőt?

Figyelt kérdés
Nem emelkedett meg a hőm illetve nem úgy ahogy szokott. Alaphőm 36,5 most 36,6- ra emelkedett, de normál esetben ovu utána. 36,9 körül mozog. Ma pedig a Dpo 5 és leesett az alaphőre. Kapok ovu óta peogreszteront is. Szerintetek miért ilyen alacsony a hőm?

2017. jún. 9. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,ne foglalkozz a hővel! Nekem ma kellene megjönnie és tegnap teszteltem pozitívat gabriellel.a tegnapi hőm reggel 36.6 .délután meg 36.8..kíváncsiságból mértem csak

Nem törvényszerű hogy magas maradjon a hő.

Sok sikert szép napot :)

2017. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, remélem hogy nálam is így lesz. Gratulálok a positiv teszthez😊
2017. jún. 9. 09:25
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma vagyok a Dpo. 6 on de még nem ürült ki a szervezetekből a szurival bevitt hcg. Pont egy éve volt egy méhenkivüli terhességem, és most először kértem orvosi segítséget hormonokkal. Ezért ez a nagy izgalom...

Te hogy vagy? Voltál dokinál?

2017. jún. 10. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!