Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan köztetek akinek az...

Volt olyan köztetek akinek az E vitamin külön szedése segített olyat is olvastam akik a teára esküsznek . Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az e vitamin hasznos, mert erősíti a méh nyálkahártyát, viszont, ha neked mondjuk alapból jó szokott lenni, akkor inkább gátolni fogja a beágyazódást, mert túl vastagítja a hártyát. Orvosi vizsgálat nélkül sokszor ilyenkor mi magunk gátoljuk a teherbeesést a mindenféle praktikákkal. Természetesen lehet próbálni, e vitamin alapvetően hasznos és mellé mindenképp folsav kell. A legfontosabb dolog főleg az első 12 hétben és a teherbeesést is támogatja.


A teák a hormonokkal szórakoznak, ha netán a te hormonjaid rendben vannak, akkor jól felboríthatja az egészet a tea és újabb pár hónap mire helyreáll. Ezzel is lehet próbálkozni, de sztem butaság míg nem történt vizsgálat. Egy hormonsor nézése egy ciklusban már nagyon sokat segíthet. Vannak szerencsések akiknek pont segítenek a teák, nálam például bekavartak, 7 évig vártunk a csodánkra végül kiderült a pajzsmirigy és IR probléma. Amint kaptam gyógyszert harmadik hónapban terhes maradtam... Szóval saját tapasztalatból mondom, a házi praktikák nem mindig segítenek és eltolhatják az egészet jó hosszú időre míg egy jó diagnózis és kezelés gyors eredményt hozhat.


Természetesen kipróbálhatod a dolgokat, mindenki a maga "kárán" tanul. Én is kipróbáltam sok mindent :)


Minden jót és remélem egy picit tudtam segíteni.


33hkm

2017. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzàsgàtló abbahagyàsa utàn nagyon vékony volt a méhnyàlkahàrtyàm, és màs gondokat is okozott. Pàr hónapja elkezdtem szedni az E vitamint és a mostani éves vizsgàlaton tökéletes volt a méh àllapota. Lehet vitamin nélkül is jó lett volna, de én a vitamin hatàsànak tulajdonítom.

Ha mindug jól lett volna a vastagsàg, nem kezdtem volna szedni. Kérd ki az orvosod véleményét, hogy ajànlott e vagy sem.

2017. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én pont ebben a ciklusban csinálok egy 400 mg-os kúrát mensi előtti 1 hetes barnázás miatt... egyelőre sehol semmi, pedig 1 nap van a nemvártig... vagy baba, vagy segített az E vitamin, bármelyik is, nagyon örülök! :)

Teákat nem próbáltam, mert nagyon bekavarhat a ciklusba és nem mernék kockáztatni.

2017. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!