Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemmel kisbabát szeretnénk....

Férjemmel kisbabát szeretnénk. Melyik vitamin a jobb? Elevit vagy a Béres Gravida?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a femibiont ajánlom. Kicsit drágább, de sokkal jobb. És ami a lényeg, a hányásos időszakban is lenyelhetö :)


3 gyerekes anyuka

2014. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, eddig nem is tudtam, hogy ilyen is van :) Most sok jót olvastam róla.
2014. okt. 24. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:

femibion, de úgyis kiderül melyiket bírod

Az elevittel kezdtem, talán az a legismertebb, de székrekedésem lett tőle, aztán jött a femibion.

2014. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Femibion a legjobb, én is azt hallottam. Mi egyenlőre csak próbálkozunk, és csak folsavat szedek (illetve most kaptam az orvostól vasat, amiben van folsav, így most csak azt). Ha kiderül, hogy babát vársz, akkor szerintem ráérsz beszerezni a Femibiont, vagy amit az orvosod javasol.
2014. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a dokim a femibiont ajánlotta,mert az trimeszterekre van osztva hogy melyik terimeszterben mire van a legnagyobb szüksége a babának és a mamának,de én a 2.trimesztertől már az elevit pluszt szedem ( a sima elevitet már nem is forgalmazzák) ,én úgy szoktam venni hogy 3 havi adagot (90 db ), 2 havi adag áráért meg lehet venni. De belinkelek neked egy összehasonlítást,ezzel könnyebb lesz eldönteni :)

[link]

2014. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hipp Natal. en ezt iszom :)
2014. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Femibion vagy Hipp Natal. Mikor hányós korszakom volt, csak a Hippet tudtam meginni.
2014. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket :)
2014. okt. 25. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!