Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek is mutatott már a...

Nektek is mutatott már a gabriel terhességi teszt nagyon nagyon halvány "álpozitívot"?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyon halvány pozim baba volt. Tudsz feltenni képet?
2017. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ha nem volt baba negatív volt, amikor nagyon halvány pozitív volt akkor baba volt.Akárhogy fényképeztem, képen nem is látszott annyira halvány volt,de pár nappal később már szépen erősödött!
2017. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez a helyzet nálam is raknék fel képet de képen nem látszik.... Nem tudom reménykedhetek-e :-( nem csak én látom hanem a férjem is látja, nagyon köszönöm válaszotok, ha van még valaki ne tartsa magáma mert ez nagyon fontos nekem (évek óta várunk rá)
2017. jún. 12. 13:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még nem használtam, de hallottam jót is, rosszat is róla. Ha ti látjátok, de képen nem látszik, akkor az még bármi lehet. Ha pozitív, a Predictor Early érzékenyebb, és nem becsapós, csak ajánlani tudom.
2017. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém olyan halvány volt,hogy a férjem kiröhögött. 8 hetes kislány épp a kiságyban szuszog...
2017. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Velem több ciklusban, több teszt is (mind Gabriel). Viszont, amit más gyógyszertárban vettem, az nem. Vmi tárolási probléma lehetett...?

Úgyhogy nálam még mindig az x-epil a nyerő, hiába a sok negatív vélemény. :-)

2017. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem se volt gondom az olcsó x-epillel, egyszer volt nagyon halvány és babát jelzett.

Viszont ha nagyon halvány a ma reggeli teszt, akkor inkább 2 nap múlva csináld a következő tesztet, addigra jobban láthatónak kell lennie.

2017. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tegnap délutáni volt ez az említett teszt, holnap ismétlek
2017. jún. 12. 14:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ugy gondolom hogy sajnos ez a teszt is sokakat becsapott,időn tul szinte mindig kijőn rajta halvàny 2 ik csik ami ráadásul mèg rozsaszin is.Engem is becsapott számtalanszor,barátnöm kismama volt màr és volt othon 1 Gabriell teszteje,sima vizet csepentett és időn belül kijőtt neki a pozitiv csik halványan.Ha nem akarsz csalodni akkor énis ajánlanàm a Predyktor tesztet,szerintem az eggyik legjobb.
2017. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már bánom hogy gabrielt vettem :-(
2017. jún. 12. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!