Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja próbálkozunk a...

3 hónapja próbálkozunk a babával, félidőnél pár napig eléggé fáj a petefészkem. Már van 2 gyerkőcünk. Mitől lehet? Lehet hogy pezevezeték elzáródásom van?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy van. Azt amúgy sem lehet érezni.:)


Nekem is faj neha nagyon pékor,5 honapig jartam gyogyszer miatt peteeres kovetesre es akkor volt ilyeb fajdalmam ( neha leulni se tudtam) amikor 2 domináns tuszom volt vagy 25mmnél repedt meg nem 21 nél. Es a folyadék feszített

2017. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is van úgy ha felàllok, mozdulok rettenetesen fàj. De akkor most ez annyira nem jó jel, nem? Bocsi ha hülyeséget kérdezek, csak még nem tapasztaltam ilyet. :)
2017. jún. 13. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom h egyaltalan nem rossz jel. Ismerek olyat, akinek majdnem mindig igy van es egyutt lenni sem tudnak a tuszorepedese napján meg utána való napon sem, ugy fáj neki néha. A folyadek fesziti a hasat ezert erzed ezt es ha nagyobbra no a tuszo akkor tobb a folyadek,vagy esetleg 2 dominans tuszo van
2017. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem is nagyon fàjt az együttlét ezalatt.
2017. jún. 13. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam érezni az ovulációt :)

Semmi rosszat nem jelent ;)

2017. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó fájdalmas napon mindig volt egy kicsit erősebb, feszítő, szúró kb. 10-20 percig tartó 1 oldali petefészek fájdalmam. Ez jelezte a tüszőrepedést. Másnapra mindig elmúlt a fájdalom.

Legutóbb e fájdalom megjelenése előtt nem sokkal (kb. 1 óra) voltunk együtt a férjemmel és kisfiú fogant belőle.

2017. jún. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!