Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek akkor, ha egy...

Mit tennétek akkor, ha egy görbe éjszakán részegen lefeküdnétek egy fekete néger férfival, akitől teherbe is esnétek? A fiúról semmit nem tudni, azóta el is tűnt? 22/l

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 12:48
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%

nem akarok álszent lenni, de én sem tudok ilyet elképzelni, pedig tudok / tudtam bulizni mindig is, de nem így :D

na de ha mégis.

á, nem, kizárt ilyen.

jaj, így nehéz :D


ok, először is, elmennék a nődokimhoz, 12 éve hozzá járok, átbeszélném vele, még ha ciki is.

ha semmilyen kapcsolat az 'apával', akkor lehet, nem tartanám meg.

ha van minimális, és tudok vele beszélni, akkor attól függ. nyilván nem kényszeríteném rá, de vadidegentől tuti nem tartanék meg babát.

2017. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem mi a jelentősége annak h néger ( fekete, néger ;) van más milyen?)

Ha nem az lenne, ráfognád másra?

Ahogy írtad, már terhes vagy.

Így én a helyedben a nemibeteg gondozóval kezdenék . Majd mérlegelném az anyagi helyzetemet, segítséget ( szülői háttér) stb.

Majd döntenék.

Az apa pedig előbb utóbb meglesz, ha megtartod. A hatóságok megkeresik majd gyerektartás ügyben

2017. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó!

Apuka nem lesz meg!

Visszament Afrikába,vagy Amerikába,vagy Angliába,vagy az Isten tudja hova!

A kedves "kis anyuka jelölt"valószínű a címét sem tudja,és tuti sehogy sem tartják a kapcsolatot,lehet még beszélni se tudott vele nagyon,(sőt,lehet még a nevét sem tudja már),mert pl.a pasi nem beszél magyarul,és a csaj meg nem beszéli jól az idegennyelvet,vagy sehogysem,csak szétette,vagy mit tudom én.

Szóval,még ha keresnék is,a Magyar Hatóság,akkor sem tudnák hol,és nem lenne meg,de valószínű,hogy lefogják sz.arni!:

2017. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Van jelentősége, hogy fekete, vagy fehér. Feketével nehezebb szerintem.
2017. jún. 14. 13:51
 15/32 anonim ***** válasza:
65%
Mi a jelentosege? Nem mindegy milyen szinu hapsival qrvalkodtal?
2017. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Feketével nehezebb? Ke*élni nem volt nehéz egy feketével? Nem értelek...
2017. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo! Ha szerinted egy "feketevel nehezebb"ahogy azt te boszen allitottad,az a te bajod akkor is,es nem pedig a mienk!

De kefelni azt nem volt nehezebb egy feketevel mi??

2017. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
57%

Miért lenne nehezebb egy fekete gyerekkel? Ugyan olyan gyerekek mint a fehérek, sárgák, barnák... ismerek pár félvér gyereket, és tündériek, mind jól nevelt, vidám, harsány gyerekek, amellett hogy hihetetlenül gyönyörűek.


Vagy nem értem mire gondolsz az alatt hogy nehezebb velük.

2017. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
95%

"a címét se tudja"

Valószínűleg még a nevét se :DDD

egyébként meg egyértelműen abortusz. És nem a bőrszín miatt, annak valóban semmi köze semmihez. Hanem amiatt hogy egy vadidegentől van aki sose fog gyerektartást fizetni, kapcsolatot tartani a gyerekkel.

2017. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
86%

Semmit nem tennék, mert

1. nem szoktam görbe éjszakázni

2. nem feküdnék le idegenekkel

3. kicsit felelőtlenül élsz, ha veled történt ilyen!

2017. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!