Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon volt ovulációm vagy...

Hanga86 kérdése:

Vajon volt ovulációm vagy ebben a hónapban elmaradt? Görbe csatolva.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első Closty hónapom,a ciklus 5-14.napjáig szedtem napi egyet.16.napon Uh,ahol 11mm endometrium,42mm tüszô/ciszta volt látható.A hőm a ciklus legelejétől magas,nem is tudom mire vélni.10-11cn-on volt ovus fájdalom.Most Duphastont szedek,még négy napig(össz.10)

3.és 21.napi hormonsor rendbe volt,picit alacsony progival de nem vészes.

Vajon volt ovum?Miért nem húzta be?Alaphőt se tudok így.Nem ez az első vezetett hónapom,de ilyen még nem volt.



2017. máj. 10. 22:39
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. máj. 10. 22:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 17. ciklusnapon volt.
2017. máj. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 18 esetleg a 19. napon volt szerintem. Nem olyan vészes ez a görbe. Eleinte ugrál ami normális és most kezd egyenletes lenni ami ovu után normális.
2017. máj. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma már behúzta...érdekes.Bár ovus fájdalom nem előzte meg,pedig nekemaz mindig van.Jó kis lutri ez az ovu ha nincs pontosan lekövetve uh-val.De még csak azt sem tudom,h volt-e tényleg tüszőrepim🤔


[link]

2017. máj. 11. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!