Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a fogamzás...

Nigra kérdése:

Mi a véleményetek a fogamzás megérzéséről? LEhetséges ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem éreztem meg :)) De ha valaki állandóan magát vizsgálgatja, figyeli, mert épp "babaprojektben" van, megeshet, hogy megérzi :)
2010. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mind a kétszer biztos voltam benne és igazam is lett. :-))
2010. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia


én nem voltam elszánt babaprojektes, úgy voltam ha jön, jön, ha nem akkor nem! nem görcsöltünk, úgymond nem is foglalkoztunk vele. dec 18-án volt meg a menszim és január első napjaiban(még ugymond munkaszüneti napok voltak) esténként iszonyat nagy gyomorégésem lett és sűrűn jártam pisilni is. jan. 11-én kellett volna megjönnie....azóta kiderült hogy kislányunk lesz.Tény hogy nem szabad vizsgálni minden apró jelet.


azért drukkolok hogy sikerüljön, mert gondolom azért kérdeztél :-)


üdv, 21+5 hkm

2010. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kétszer éreztem tutira, először nem volt baba, de másodszor igen. Valahogy nem olyan volt a testem, mint máskor, a melleim jobban fájtak például. De én nagyon akartam, és minden jelet figyeltem magamon. Szerintem változó, valakinek nincsenek is tünetei, én pedig a fogamzás után pár nappal már elég sok mindent éreztem, ami még mindig tart, hasfájdalom, mellfájdalom, gyakori pisilés, megnövekedett étvágy..
2010. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a 3. terhességemnél éreztem valamit a beágyazódás tájékán.Olyan megjön görcsölés volt, azt hittem hamarabb lesz mensim.De nem, mert terhes lettem, és számításaim szerint kb akkor lehetett a beágyazódás:-)
2010. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elég görcsösen vizsgálok minden jelet, de nem vagyok bepánikolva. Nekem a pém ideje allat ami multhéten volt egész héten erős baloldali görcsöm volt. Azt nem tudom, hogy a beágyazodástol vot vagy mástol, de a testem jelzett valamit. Ami még érdekes, hogy a 11 éves fiam állandóan bujik hozzám és mondogatja, hogy mennyire várja, hogy szülesen kistestvére. Apro jelek de biztos jelentenek valamit. SOK SIKERT KIVÁNOK
2010. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem vártam a babát,mégis megéreztem..tesztet sem csináltam,mert valamiért bennem volt,h úgyis terhes vagyok..és össze is jött!:) az már más kérdés h eü. okok miatt el kellett végezni az abortuszt:(
2010. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat :) nekem úgy kezdődött az egész hogy azt álmodtam, hogy egy ismerősöm termékenységfokozó gyógyszert adott nekem, és mondta hogy ikreim lesznek. Ez hétfőn volt, ma reggel meg amikor felébredtem olyan furán éreztem magam. Nincs hányingerem, nem feszül a cici, leginkább úgy tudnám leírni, hogy "érzem, hogy van hasam".

A lányomnál nem éreztem semmi ilyesmit...

2010. máj. 19. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!