Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek babát várok?...

Ginger0123 kérdése:

Szerintetek babát várok? Nagyon szeretnénk. Folytatás lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Május 27-én voltunk együtt,június 7-8-án enyhe barnázásom volt,aztán puffadás fokozott bélmozgás,hányinger,alhasi nyilallás főleg bal petefészekbe,júni 15 én kellett volna megjönnie de nem jött vagyis nem kell hogy megjöjjön :) tegnap teszteltem az negatív lett. Menstruació még sehol nyilalni már nem nyilall ja és még terékfájás is volt. Hozzáteszem,hogy 4 hónapja nem szedem a gyógyszert de igy is megjött pontosan csak most maradt ki.Szerintetek baba van a dologban csak meg nem mutatja ki a teszt?
2017. jún. 17. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. 1-2 nap múlva okosabb leszel. Újabb teszt. Drukkolok.:)
2017. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Már tűkön ülök annyira kíváncsi vagyok :)
2017. jún. 17. 19:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Várok még véleményeket :)
2017. jún. 17. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
En is 15-re nem vartam es nem is jott meg nekem aznap reggel pozi lett a tesztem.Hajszal pontosak a ciklusaim en tutira tudtam h elsejen volt peteeresem.Akkor neked is kb elseje korul volt nem?
2017. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok...az lemaradt hogy en holnap reggel tuti csinalnek egy tesztet szerintem ha 15-re nem vartad es pontosak a ciklusaid egy halvanyat mar mutatnia kene a tesztnek.

Nagyon szoritok:)

2017. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 16-ára nem vártam, de megérzésem volt, így 15-én teszteltem : pozitív lett :) reméljük neked is azt lett!! Szurkolok
2017. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Úgy tervezem,hogy holnap reggel tesztelek. Reménykedem hátha ez pozi lesz :). Köszönöm a bíztatást én is nagyon drukkolok nektek :) írjátok meg mindenképp ti mit teszteltetek!
2017. jún. 18. 10:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj de buta vagyok. Látom nektek pozitív lett :) Gratulálok nektek :) örömteli babavárást kívánok nektek :) :) :)
2017. jún. 18. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!