Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napos menstrualcio lehet...

Kati Kiss kérdése:

2 napos menstrualcio lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés

Haly 2 napig volt menszeszem a megszokottnal joval kevesebb volt . Vékony csikok voltak a betéten de viszont rendesen piros utàna ahogy mult persze halvanyodott

. Nekem még soha nem tartott 2 nap ig 3. 4 napig szokott tartani ès mindig bõven szokott lenni. Õrûlnèk ha baba lenne mar egy ideje szeretnènk a pàrommal elõre is kõszi a vàlaszt


2017. jún. 21. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat a menstruacio nem szokott terhesseg jele lenni. Ebben a melegben es frontos idoben furcsa dolgokat produkalhat a ciklus, nem hiszem hogy terhesseg.
2017. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csinalj egy tesztet.

Drukkolok hogy baba legyen de nagyon keves az esélye.

2017. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
m valószinű hogy baba. akkor nem jött volna meg,max kevés barnázás lett volna
2017. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat kõszike a drukkolàst . Remélem h baba olvastam én olyat itt ugy voltak mint èn ès baba volt . Csak az a baj h fèlek tesztet csinalni h megint negativ lesz am anyu is vérzett 3 honapos koràig ren desen . Hàt nem tom azèrt kõszi mindenkinek.
2017. jún. 22. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!