Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Szerintetek?

Terhes vagyok? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már 2 napja nagyon rosszul érzem magam, fáradt vagyok nincs életerőm , szédülések jönnek rám es hő hullámok mell feszülés.

Ma kelett volna hogy megjöjjön a menstruációm de helyette csak barna pecsétet kaptam. Félek ettől az egésztől nem szeretnek meg orvoshoz fordulni vele. Varok meg pár napot. Nektek milyen tünetek voltak a legelső hetekben???



2017. jún. 22. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet a dm-ben és megtudod.
2017. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig amíg nem jön meg rendesen van remény!

De én biztosan csinálnék egy tesztet!

2017. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi tünet nem volt nekem a 6-7.hetig. Se szédülés se hasfájás se hányinger se ajuldozas se görcs se barnazas se hohullam se mellfajas. Semmi. Egy valami miatt tudtam, h kisbabát varok. Vettem egy 399ftos terhestesztet a rossmannba.
2017. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak menses.Nekem a múlt hónapban ugyanezek a tünetek voltak.Ráadásul most meleg is van,úgyhogy még attól is lehet.

Ha nem jön meg holnap sem,akkor tesztelj!

2017. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te figyu es miért félsz? Nem szeretnél babat vagy csak félsz hogy mégsem baba es csalódás er.
2017. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

20 vagyok csak. Nem szeretnek babát. És azért nem veszek meg tesztet es varok mert az eredménytől félek.

Félre értés ne essék nem azért nem szeretném most mert volt egy egy éjszakás kalandom es azt sem tudom ki lenne az apa. :D természetesen van barátom, együtt is lakunk csak nem vagyok meg felkészülve az anyaságra.

2017. jún. 22. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Érthető. Nézd ha attol tartasz.. Akkor is csak a teszt mondja majd meg neked vagy a doki. Mi max talalgathatunk de ettől neked nem lesz biztosabb semmi.
2017. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Állítólag a barna pecsét akkor van amikor már a petesejt ágyazódik vagy beágyazódott.

És olvastam több helyen hogy az is a terhesség jele. Mikor megláttam az előbb hogy barna pecsétes vagyok. Egyből elkapott a bőgés... Varok meg legalább 2 napot , ha akkor se fog megjönni akkor veszek tesztet. Lehet csak felfáztam vagy tényleg a nagy melegtől van.

Hat ma annyira rosszul éreztem magam hogy mg munkabol is elmerészkedtem mert volt pár olyan érzésem hogy mindjárt elájulok.

2017. jún. 22. 19:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudom. Nekem nem volt potty. Igazából van valóban aminek van de sztem legtöbb nőnek nincs. Hat en tuti nem bírnám ki de te tudod..
2017. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!