Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha rendesen...

Szerintetek ha rendesen megjött és fogamzásgátlót is szedek 2-3 éve, akkor lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Azzal kapcsolatosan írok, hogy fèlek, hogy terhes lettem fogamzásgátló tabletta mellett. 2 évig nem éltem nemi életet,most június 5.-én lefeküdtem egy fiúval. Június 9.-én megjött a megvonásos vérzésem rendesen, darabos volt, látszódott a nyálkás kisebb nagyobb darab.

Ahogy elmúlt, minden rendben volt. Most a levélen a 6.szemet vettem be, viszont van némi tünetem ès fèlek, hogy ez a terhessèg jelènek is betudható, mivel a szex óta 16 nap telt el. Ilyen tünet a fehèr krèmes-vizes folyás, fura èrzès van a mellemben ès mintha feszülne a hasam alja. Lehet, hogy bekèpzelem,mert mániákusan nèzegetem magamon a jeleket, nagyon fèlek.

Szerintetek mennyi az esèlye a dolognak?


Előre is köszönöm a választ.



2017. jún. 22. 06:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet: megnyugszol:) De sztem egyszeru feherfolyas. Esetleg ha kellemetlen illatu/csip,vagy tul nagy mennyisegu akkor lehet gomba es erdemes egy kenetvetelre elballagni.
2017. jún. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjul,szerinted?
2017. jún. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm. Nem kellemetlen szagú és nem is csíp, csupán fehèr folyásom van, megnèztem tükörrel is magam. Olyan szinten ideges vagyok. Tesztelni nem merek...annyira fèlek, hogy pozitív lesz...pesig tudom, hogy fogamzásgátlót szedek,már èvek óta...de mivel már több ève nem voltam együtt senkivel fèpek, hogy valamièrt nem vèd a fogamzasgátló.
2017. jún. 22. 07:42
 4/9 anonim válasza:
18%
Komolyan nehéz venni egy párszáz forintos tesztet? Ja... hogy annak mondjuk aki dugás nélkül szedi azt a szart... Akkor nincs sok eszed. Feleslegesen mérgezed magad, teszed magad meddővé, csakazért hogy juj pontosan akkor jöjjön meg a vérzésem, amikor én akarom, meg 2 napig tartson, nehogy 4 napig, még véletlenül sem..... És még csodálkoztok hogy mi férfiak ostobának tartunk titeket!
2017. jún. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne csinálj ,majd pár hónap múlva rájössz ,hogy terhes vagy e vagy sem. Bár amennyi eszed van biztos nem jössz rá a jelekből...
2017. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem èrtem, hogy mi èrtelme a támadásnak. Szimplán egy kèrdèst tettem fel. Nem erre voltam kíváncsi. Inkább aggódó legyek, mint olyan, aki magasról tesz a dologra. Illetve nem olyan lány vagyok, aki felelőtlenül összefekszik mindenkivel, hiszem normálisan szedem a gyógyszert. Csupán aggódok, mivel règen voltam már együtt valakivel. Remèlem megèrtitek.
2017. jún. 22. 08:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedted, akkor nem vagy terhes.
2017. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor gondolom te most veszitetted el a szüzességed. lehet az is kiválto oka... vagy csak ovulálsz
2017. jún. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8as válaszoló: Nem volt veszítettem el, hanem csak 2 ève nem volt senkim ès nem feküdtem le addig senkivel, így ezèrt jött rám az a fèlelem, hogy okè, hogy megjött, de mi van, ha mèg így is terhes lehetek, mert menzesz előtt 1 hèttel voltunk együtt ès hallottam olyanról, aki terhes lett ès mègis megjött neki.

Az ovulációt lehet èretni fogamzásgátló mellett?

Utolsó előtti válaszolónak köszönöm.

2017. jún. 23. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!