Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha folyamatosan felfázás...

Ha folyamatosan felfázás érzésem van, és gölcsölget a méhem táján, az lehet kora terhességi tünet?

Figyelt kérdés

tegnap voltam UH-on, mert még az is eszembe jutott, hogy gyulladás. UH-on az orvos látta volna felfázás vagy gyulladás jeleit?

Azt mondta minden rendben, mikor rákérdeztem, akkor mondta, hogy a méhnyálkahártyám jó vastag.


12. dpo-n vagyok ma, reggeli tesztem hómező, full negatív.



2017. jún. 23. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Testvérem kis híján kikúrálta az első gyereket, mint felfázás :D csak amikor már semmitől nem múlt a fájdalom, akkor csinált tesztet. álmában nem gondolta volna, hogy összejött a baba.
2017. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ma hajnalban is arra keltem fel, hogy a méhem táján görcsölök, és ezt érzem már hétfő óta.

azért ismentem tegnap orvoshoz.

érdekes egyébként, mert én sokat pisilek, mert sokat is iszok, de most annyira nem pisilési ingert érzek, ha pisilek, az nem sötét, nem csíp, nincs semmi kóros. vesém és deram se fáj, egyedül és kizárólak a méhemet érzem, feszül, és olyan, mintha egy gumilabda lenne ott lenn. néha bele is nyilal. ha sétálok, akkor enyhül, de ha leülök, feskszek, egyből érzem a nyomást.


nagyon szeretnénk már kisbabát, 11-én volt a 2. inszeminációnk, és már ez a 24. hónap, hogy várjuk a pozi tesztet.


tudom, ilyenkor még ez nem jel, de a hőm is fent van, sőt, 3 napja + 1 tizedet nőt, 37,0-ról 37,1-re és ezt tartom már kedd óta.


ami még furcsa, hogy ez nem olyan görcsölés, mint a mensis szokott lenni. másféle, de nem tudom leírni a különbséget. A másik, hogy mensi előtti nap szoktam csak görcsölni, ilyen nem szokott lenni, hogy egy héten át előte feszül és görcsöl a méhem.

2017. jún. 23. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem baj,ha még 12.dpo-n nem pozi,van még remény!Próbálj minél többet pihenni!Esetleg magnéziumot szedni!

Drukkolok!

2017. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!