Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hétvégén kellett volna...

Múlt hétvégén kellett volna megjönnie. (Máskor is késett már pár napot...)Folyamatosan pisilni járok, olyan, mintha fel lennék fázva. Melyik a valószínűbb? Terhesség, vagy felfázás?

Figyelt kérdés

De viszont semmilyen más "felfázási" tünetem nincs(nem szúr,nem csíp..)

Mi lehet ez?


2009. márc. 30. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
teszt?
2009. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Miután még csak egy hete késik,ezért még nem tesztelek.

Amennyit már tesztekre költöttem...:)

2009. márc. 30. 21:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem :)

Régóta vártok a b? Ha igen, akkor ezek lehetnek csak pszichés tünetek is sajnos, saját tapasztalat.

Csinálj szerintem mégiscsak egy tesztet. Ha negatív, akkor nem áltatot tovább magad, ha pozitív akkor meg... , ezt gondolom te is tudod :D

2009. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
b=babára
2009. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát igen,lassan másfél éve már..:(

De most az elmúlt kb4 hónapban nem voltunk ráállva a "babaprojektre".Sokminden más elterelte a figyelmünket.

Úgyhogy csak azt is most vettem észre,hogy késik.

2009. márc. 30. 21:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez az érzésem volt, és babás lettem:)
2009. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint mensi előtt is sokat járunk pisilni a vérbőség miatt, ugyanis megduzzad a méh is készülve egy esetleges terheeségre. Tehát lehet terhesség is és más is. De nem felfázás. Remélem sikerült Nektek. Csak az orvos (előtte a teszt) mondhat biztosat. Mi 1 éve várunk a babára, de olyan mintha évek óta nem siekrülne.
2009. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

szia!


Nem elszomorítani szeretnélek , de sokszor a felfázás nem jár szúrással meg fájdalommal, csak sok pisiléssel. Nagyon korai volna , hogy nyomja a hólyagod a méhed, hiszen gyakorlatilag egy kis petezsákról van szó.

Ha nem jönne meg, úgy 7-10 nap múlva merj tesztelni! A halvány csík biztató jel lehet....

2009. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát köszi a válaszokat,meg a bíztatást!:)

Én is remélem,hogy most nem felfázásról van szó.

De még várok a teszttel.Annyira utálom a teszteket már...gondolom értitek..:P

2009. márc. 30. 22:29
 10/14 A kérdező kommentje:

21:38-astól kérdezném:

Pontosan te mit éreztél?

2009. márc. 30. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!