Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Utoljára...

Mikor teszteljek? Utoljára május 30-án jött me. (4 nap késéssel, pedig sose szokott késni) Ha attól számolom akkor 27-én kellene megjönnie, de ha az előzőektől akkor pedig tegnap kellett volna.

Figyelt kérdés
Kicsit fáj a derekam, és nagyon fel van puffadva a hasam, meg olyan megjön érzésem van.
2017. jún. 23. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az atlaghoz kepest kesik tesztelj
2017. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor várjak még pár napot? Mert amúgy évek óta napra pontosan jön meg, múltkor volt kivétel, amikor késett 4 napot.
2017. jún. 23. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Én predictor earlyvel nemvárt elott 5 nappal (délután!) teszteltem pozit. Amennyiben nagyon nem bírod kivárni a 27-ét én ezzel tennék próbát. Szurkolok :)
2017. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha 28 napos ciklusaid vannak akkor 27-én. Ne az előző ciklushoz számold hanem attól amikor ebben a ciklusban először megjött.

Nekem a melleim érzékenyek nagyon, és néha érzek hasszúrkát, illetve fáj a derekam ha lehajolok, és szédülök mindig amikor felállok, bár az 13 éves korom óta van minden nyáron, mert nagyon magas vagyok. Úgyhogy az nem lehet tünet, de a többi igen.

Én 29-re nem várom.

2017. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
x epil tesztem van itthon, lehet holnap reggel akkor tesztelek.
2017. jún. 23. 12:52
 6/9 A kérdező kommentje:
3-as gratulálok! :) 4-es, Neked pedig szurkolok, hogy ne jöjjön meg! :)
2017. jún. 23. 12:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem... 27- én írok majd.
2017. jún. 24. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, köszi, én is neked! :))

majd írd meg mindenképp

2017. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? :)
2017. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!