Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lenne a tesztem?

Pozitív lenne a tesztem?

Figyelt kérdés
Szóval 13. DPO-n vagyok reggel csinaltam tesztet amin mintha lenne valami! Aztan nem bírtam magammal és a délután is megpróbálkoztam csak egy kicsit megzavarodtam miközben figyelgettem a reggelit és azt mártottam a pisibe az uj teszt helyett! És jól megerősödött a vonal bár később vissza is halványodott... Járt esetleg így valaki?

2017. jún. 23. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Csinálj inkább holnap egy új tesztet. Nem, valószínűleg kevesen őrizgetnek használt teszteket, és mártogatnak újra vizeletbe... :D Mindig azt hiszem, hogy a terhességi tesztezésben már nincs új a nap alatt, de MÉGIS :D
2017. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez így teljesen érvénytelen.

Reggel csinálj egy tesztet, de persze újat.

2017. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha láttál rajta valamit elsőre, akkor talán. Várom mi lesz a következő teszttel, de csak egyszer használd! :)
2017. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Reggel csinálj újjat.
2017. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igyekszem észben ott lenni és csak egyszer használni egyet! 😂

Azért köszi mindenkinek majd írok holnap mert,holnap van az esedékes nem kellene megjönnie nap!

2017. jún. 23. 23:31
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? :)
2017. jún. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Teszteltél kérdező?
2017. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Teszteltem valmi ott van,de negatívnak mondanám inkább! Nem sok esélyt látok,de azért reménykedem! Egyszerűen nem értem miért jelenik meg minden tesztemen a tesztcsík... De ha megjön most akkor ezt a fajta tesztet többet soha nem veszek...
2017. jún. 24. 11:08
 9/19 anonim ***** válasza:
Megmutatod milyen lett a teszt? Nem száradási csíkot látsz rajta?
2017. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

[link]

Lehet,hogy száradási csík, lehet csak én látom! Amúgy ma nem jött meg! Úgy, hogy meg reménykedek!

2017. jún. 24. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!