Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor örülhetek? Múlt...

Most akkor örülhetek? Múlt hónapban 5nap késéssel jött meg, pedig MINDIG napra pontosan szokott. Most 27-én kellene megjönnie. Tegnap volt a bugyimon, egy kus pecsét, de annyi.

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem és halvâny pozitiv lett. Szerintetek örülhetek?
2017. jún. 24. 10:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
kis
2017. jún. 24. 10:23
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem kellene tesztelni, mielott elmarad. Mert sok a kemiai terhesseg. A ver sem jelent semmi jot.
2017. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze , megengedjük, hogy örülj


úgy gondolom , (1vetelessel a hátam mogott) hogy ha ujra pozi tesztem lesz nem fogok tancolni oromomben, csak ha orvos is megerositi, aztan meg ha szivhagnja lesz. Aztan ha tuleljuk a 12.hetig aztan meg ha megszuletik..

2017. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnàlom, hogy veled ez történt, de nem tudsz lelombozni. Màr van 2 egészséges szép gyermekem. És bàrkivel bàrmikor megtörténhet bàrmi, úgyhogy kàr is végigstresszelned a terhességed majd.
2017. jún. 24. 10:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Jah...és amúgy első terhességemnél is volt 1 napos barnàs folyàsom.
2017. jún. 24. 10:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnk szemét lenni,de itt nagyon sokan évek óta vágynak babára.Neked van 2 gyermeked,nagyon jól tudod,hogy örülhetsz e a pozi tesztnek és a pecsételésnek.Tök felesleges ilyen kérdést feltenni.Mindenesetre gratukálok és remélem minden rendben lesz a 3.babával is.
2017. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Óha!! Hát mért? Szerinted leakartalak lombozni? Nem , inkább csak leirtam h en mert nem mernék orulni, de az az én bajom. Csak pont verzessel kezdődött a vetelesem, pecsételgettem. De ha maskor is volt ilyen , akkor nem gond.. de szerintem Te vagy magadból indulsz ki vagy már bantotrak meg h igy ramformedtel
2017. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet most ágyazódik be rendesen,ezért egy kis barna.Szóval ha tényleg halvány pozitiv es nem szellemcsík,annak siman örülhetsz,hogy elindult valami!Majd ha elmarad,akkor meg annak,ha rendben fejlődik akkor annak!Szoval az első lépésnek a terhesség felé örülhetsz!:)

Az előző ciklusnál csináltál tesztet,igy,hogy késett??

2017. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) én arról nem tehetek h.nem jön össze valakinek. Nagyon sajnàlom! De azért még nem kell nekik sem bunkónak lenniük, mert màsnak meg összejön.
2017. jún. 24. 11:11
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen csinàltam, de negativ lett mind, és 5nap utàn meg is jött.
2017. jún. 24. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!