Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tobb napja ket orankent jarok...

Juli0000 kérdése:

Tobb napja ket orankent jarok pisilni ejjel nappal, alhasi szurkalas, derek fajas, lehetek terhes? 10 nap mulva kene meg jojjon. Az elozo mensim egy napig rendes volt, utana 2 napig semmi, majd 4. ik napot egy nagyobb barna pecset es vege.

Figyelt kérdés

2016. okt. 3. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 10 nap mulva kene megjonnie akkor meg a beagyazodas sem volt meg, inkabb felfaztal.
2016. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Korábban eshettél teherbe? Előző mensi előtt? Csak mert akkor már ki kellene mutatnia a tesztnek és akkor a pisilési tünetek is jöhetnének már. Ha viszont csak ebben a ciklusban adtatok esélyt a babára, akkor még nem a terhesség tünetei a fent említettek.
2016. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 honapja probalkozunk ,szinte minden nap van egyutlet vedekezes nelkul.
2016. okt. 3. 09:34
 4/7 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te, de az eddigi tesztjeim negatívak. Nekem is volt előző ciklusban barnazas plusz vérzés, de nem olyan mint szokott.


Plusz nekem olyan szinten beszűkült a hüvelyem, hogy a férjemmel alig tudunk néha szeretkezni. Tegnap-tegnapelőtt szurkalt a hasam. Fejfájás, állandó pisi, rövid derékfájdalom. Tegnap éjjel nem bírtam aludni, olyan hőhullámokkal küzdök, de napok óta állandóan csak aludnék. Plusz irdatlanul hullik a hajam... vas érzet a szájban. Ma megyek vérvételre...


Nagyon sokat voltam gyerekkoromban felfázva, és ez nem az! Sajnos azt nagyon jól tudom milyen!


Remelem kedves kérdező összejön nektek :)

2016. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felfáztál, nem ártana ha megnézetnéd magad.

Nekem nagyon túlzásnak tűnik, hogy éjjel-nappal 2 óránként pisilni kell, még terhesség esetén is.

Amúgy meg csinálj egy tesztet, ha mégis terhesség okozza, akkor kimutatja.

2016. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 10 nap van még a menzidig eléggé korai " tünet " de ettől függetlenül bármi lehet ha késik a menzid csinálj egy terhességi tesztet én drukkolok.. De inkább egy felfázásra húgyuti fertőzésre gyanakodnék elsősorban mint terhességre.
2016. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja de ha 10 nap van még akkor még be sem ágyazódott. Ne görcsöljetek rá ennyire.
2016. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!