Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ezek biztosan pozitívak?...

Ugye ezek biztosan pozitívak? Attól hogy olcsó egy teszt még ugyanolyan jó lehet mint egy drágább fajta?

Figyelt kérdés
65 ft volt darabja, a patikákban 500-1000 ft körül vannak. [link]
2017. jún. 24. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen:)
2017. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, pozitívak! :-)

Az mindegy hogy milyen fajta teszt, nyugi, nem mutathat tévesen pozitívat!

2017. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Theressita ***** válasza:
100%
Hát, nekem két ilyen olcsóbb tesztem pont így nézett ki, két napon egymás után. Nem tudtam, mire véljem. Aztán másnap este csináltam egy másik fajtát (szintén drogériás, picit drágább csak), és az már jóval erősebb lett. Erre rá másnap reggel ellőttem még kettőt - egy olcsó drogériásat és egy drágább gyógyszertári kazettásat -az olcsó jó erős volt, a drága meg halvány-de ott volt. Mindegyik 10-es volt egyébként. Drukkolok! :-)
2017. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. jún. 24. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaja pozitív
2017. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!