Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Én vagyok az egyedüli, akiből...

Én vagyok az egyedüli, akiből semmi fajta érzelmet nem vált ki a karácsony és az újév, minden perce ugyan olyan, mint az előző?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem te vagy az egyedüli, én is ilyen vagyok, de azért nem kell a tetszésed vagy nemtetszésed feleslegesen külön kérdésként kinyilvánítani, amikor te magad is tudod a választ a kérdésedre.
2016. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nektek miért nem jelent semmit? Nem kötődnek ezekhez a napokhoz emlékek, vagy csak most voltatok egyedül?
2016. jan. 1. 12:50
 4/6 ches válasza:
100%
Helló.képzeld engem kimondottan idegesít a karácsony.kis gyerek korom óta abból állt az egész hogy kitakarítottam a házat, sütit sütöttem mert anyunak más dolga volt és aztán segítettem neki az ünnepi fogások elkésuítésében.mire vége lett hulla fáradt voltam,és hiába elmentem discoba ott sem éreztem igazán az ünnepi hangulatot.szilveszter soha nem úgy alakult ahogy szerettem volna.többnyire mindíg otthon voltam vagy esetleg a barátnőmmel sétáltam az utcán.mivel a barátom nem volt hajlandó sehová menni!!! Szóval nem vagy egyedül! :)
2016. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a karácsonyt nagyon szeretem nagyon hangulatos tud lenni (egyedül a havat hiányoltam), de a szilveszter és az újév belőlem sem vált ki semmit. Fölöslegesnek tartom a nagy felhajtást körülötte.
2016. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
56%
Semmit nem jelent,max dupla fizetést a munkahelyen problémát a bevásárlásnál,tömeget éssok őrült vásárlót mindenhol. Az összes ünnep egy erőltetett marhaság. Karácsonykor még fákat is irtanak,kaját dobnak ki,piszkálnak a hülye rokonok.kinek hiányzik ez ? :D
2017. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!