Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlatos lenne eseményi...

Ajánlatos lenne eseményi utánit bevennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több millió ilyen kérdés van, de mégsem láttam egyikben se a megfelelő választ.

Tegnap este a barátommal lefeküdtünk majd a hasamra élvezett,ami utána kis mennyiségben lefolyt a puncimra/hüvelyemhez. Menstruáció 16. napján vagyok,peteérésem pár napja volt. Van okom félni,hogy terhes lehetek? Persze,védekezés nélkül ott van az emberbe eleve a félelem,csak ha nem történt baj, akkor meg 'felesleges' lenne megvenni.

Tavaly októberében egy 72 órásat már megnyugvásképpen vettem, ajánlatos most is vennem ?

11 nap múlva jön meg,addig kattogjak a dolgon?

És ha vennék, bevehetem úgy,hogy Premens tablettát szedek?

Nagyon túlszoktam aggódni sajnos az ilyen dolgokat,és ezt is azért írom,mert már aggódok.


2017. jún. 26. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem lenne értelmesebb dolog védekezni?

Én bevennem, igen, mert nem akarok gyereket és szívesen megusznam az esetleges abortuszt. A premensre semmilyen hatással nincs

2017. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,tudom. Bánt is nagyon a dolog,hogy ennyire figyelmetlen voltam,de olyan hirtelen jött és annyira elnyomta a gondolkozásomat a vágy.. :(
2017. jún. 26. 09:43
 3/6 A kérdező kommentje:
De bemegyek az orvoshoz,iratok fel Escapelle-t.
2017. jún. 26. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire félsz miért nem védekezel? Nálam nő létemre is szokott gumi lenni, volt is hogy kellett, mert barátomnál pont nem volt.

Ha ennyire félsz vegyél be, elővádéktól is lehet gyerek, mégha nagyon minimális eséllyel is.

2017. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Kedves kèrdező! Ne haragudj, de ennyire felelőtlen senkisem lehet!!! Neked nem a 72 órás tabletta hiányzik hanem a végleges sterilizáció. Tudod, a hozzád hasonlóknak kár tovább örökìteniük a genetekai információjukat. Nehogy azt írd erre hogy még csak 15 éves vagy, megteheted hogy így viselkedj. Nem kifogás. Aki elég nagy ahhoz hogy egy faszi a hasára élvezzen, annak lehetne több esze.
2017. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondhatom hogy vegyél vagy ne vegyél...Szinte 0 az esélye, hogy terhes lehetsz. Az azért nem így megy...nagyon nem. De! én ha a helyedben lennék bevenném HA nagyon nem akarnánk jelenleg babát.
2017. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!