Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon erős hasmenés és...

Nagyon erős hasmenés és szédülés lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Voltam dokinal a hasmenés miatt, nem talált semmit. Már 2 hete hasmenésem van. A megvonásos vérzésem pénteken múlt el. Közben nagyon durva hasmenésem volt, és lázam. 2 orvosnál is voltam, senki nem talált semmit. Minden nap fokozatossan már jobban vagyok viszont ma nagyon erős szédülések törtek rám. Még annyit, hogy egy hétig mielőtt megjött fájt a fejem. Fogamzásgátlót szedek szeptember óta viszont május 24.e körül nem védekeztünk, vagyis a coronelle tabimat tuti kiütötte az Aktil duo. Úgy voltunk vele ha jönni kell jöjjön.. Lehet baba? Vagy valami más bajom lehet?
2017. jún. 26. 16:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Antibiotikum( Aktil duo) elnézést, hogy ilyen összeszedetlenül írtam, csak ezer dolgom van és még ez a szédülés is bezavar..
2017. jún. 26. 16:57
 2/3 anonim ***** válasza:
A hasmenés miatt se lenne hatásos a fog. gátló, ezért lehetsz. Viszont ezek a tünetek nem terhestübetek szerintem
2017. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, mert hasmenés alatt, ha nem védekeztek, simán lehet. Viszont a hasmenés nem terhes tünet. Bár nekem épp volt az elején.

Viszont ha a hasmenésed két hete tart, és ez alatt eshettél teherbe, akkor főleg nem terhes tünet, mert még előtte kezdődött.

2017. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!