Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet terhesség?

Szerintetek ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Nekem 01. 05-én volt ovum, előtte nap voltunk együtt a párommal, a 9. napon csináltam tesztet persze negatív lett, most vagyok a 12. napon,3 napja szédülök, hányingerem van, fáj a mellb. ,37-37,3 a hőm, ma hasmenésem is volt, és ma már a szagokra is nagyon érzékeny lettem, sokszor majd elhányom magam.

2014. jan. 17. 13:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
lehet terhesség a tünetek alapján, de tesztet majd csak akkor csinálj, ha kimarad a következő menstruációd... előtte felesleges, orvoshoz menni szintén felesleges
2014. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha a 9.napon csináltál,most miert nem?
2014. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Tesztet a menzid kimaradasa előtt csinálj!nekem se mutatott előtte semmit.De lehetsz, mi is így voltunk egyutt dec.Ben. Most 6hetes vagyok
2014. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Csináltam most tesztet, de teljesen felesleges volt,negatív lett, mert nem reggeli vizeletből,tudom hülyeség volt csinálni, de annyira kíváncsi voltam... amúgy ma este , vagy holnap kellene megjönnie... eddig még semmi jele annak , hogy meg fog jönni ...holnap reggel szerintetek már érdemes tesztelni?? melyik tesztet ajánljátok?
2014. jan. 17. 14:53
 5/27 anonim ***** válasza:
most már várj szerintem három napot, csinálj egyet reggeli vizeletből hétfőn.
2014. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én csinálnék holnap reggel és ha nem jön meg a hétvégén akkor hétfő reggel is. Te is megnyugszol és ha negatív lesz hétfőn is akkor nem ámítod magad. Nekem a 8. napon halványan, de már pozitív lett.
2014. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
holnap tök felesleg. nem kell naponta tesztelni
2014. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Még várok a teszttel, tegnap vagy ma kellene megjönnie, még nem jött, de szerintetek pecsételő vérzés nélküli is van esély terhességre? Mert nekem az nem volt eddig...
2014. jan. 18. 21:30
 9/27 anonim ***** válasza:
igen, nem mindenkinek kíséri tünet a beágyazódást. Holnap reggel (hétfőn) irány reggel a wc a tesztel :)
2014. jan. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Oké :) köszi szépen a választ, és szurkoljatok :)
2014. jan. 19. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!