Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasi ultrahangon észreveszik,...

Hasi ultrahangon észreveszik, ha pl. Petefészek cisztám van?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam hasi ultrahangon emésztési panaszok miatt, hasztroenterológus küldött. Babát szeretnénk, fél éve próbálkozunk. Már terveztem, hogy el kellene menni nőgyógyászhoz csináltatni egy ultrahangot, nincs-e ciszta vagy mióma ...stb, mert kicsit felborult a ciklusom az utóbbi időben, volt amikor kismedencei fájdalmakat tapasztaltam. Most azt úgyis látták volna ugye? Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 26. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha csak cisztikus képlet tehat 33mm alatt van , akkor nem mindig, nekem nem lattak minder hasival. Szval maradtunk hüvelyinél.

33mm-től hívják hivatalosan cisztának. Nekem a 45×39 mmest látták hasin is

2017. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!