Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap próbálkoztunk először...

Tegnap próbálkoztunk először barátommal. Gumi nélkül csináltuk, de nem nagyon történt semmi, mert idő előtt elsült. Ugye nekem ettől nem lesz bajom? Terhességre gondolok természetesen.

Figyelt kérdés

Be akarta tenni, de nekem ez lett volna az első, izgultam, és valószínű ez volt a baj, de nem tudta betenni rendesen, és éreztem hogy próbálja betenni, de nem ment neki, és 2x próbálta betolni, de semmi, aztán mikor helyezkedtünk, hogy tudná jobban betenni, egyszer csak közölte, hogy elment..

Pedig semmi nem történt. Elég gáz volt.

De a pénisze hozzá ért többször a hüvelyemhez. Aggódjak, vagy ilyenkor még nem kell?



2017. jún. 26. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Dugjatok koton vagy más védekezés nélkül ezaz! Hülyék vagytok! Grat!
2017. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Van baj a fejekben, meg máshol is...

Igen lehet baj.

2017. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
71%
Nem valószínű, de elég felelőtlenek vagytok... Terhességi tesztet érdemes majd venni, mert olcsóbb mint egy gyereket felnevelni...
2017. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Aki hülye meg is érdemli a sorsát. ...
2017. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
a gyerekcsinálással próbálkoztatok? mert arra van esélyed.
2017. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Aggódjál csak, mert legközelebb egyszer dugja be, és telibe rak.

Hogy jut eszetekbe védekezés nélkül dugni?!

2017. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Gumi nélkül és elsült benned. Gondolom, mivel első volt, nem szedsz bogyót. Ezek után azt kérdezed, hogy nem lesz bajod? Bajod nem, csak babád.
2017. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, ez hozzáállás kérdése! - Ha szeretnél szülni kb 9 hónap múlva, akkor ez egy kiváló kísérlet volt. - Ne aggódj, remekül csináltátok, ha ez volt a cél...


- Ha nem, akkor ciklusodtól függően lehet hogy nagy bajban vagytok.

2017. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Mi a f.s.zomért nem védekeztek??? Már csak azért is, mert az ilyen degenerált idióták jobb lenne, ha nem szaporodnának. Ha anyádnak meg apádnak nem volt annyi esze, hogy elmagyarázza, hogy lesz a gyerek, akkor javaslom, hogy olvass utána az interneten. Aggódjál amúgy igen, ha én ilyen hülye lennék aggódnék, de hát te még ahhoz is ostoba vagy.
2017. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Elkepzeltem a szitut, vicces volf, koszi!
2017. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!