Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap próbálkoztunk először...

Tegnap próbálkoztunk először barátommal. Gumi nélkül csináltuk, de nem nagyon történt semmi, mert idő előtt elsült. Ugye nekem ettől nem lesz bajom? Terhességre gondolok természetesen.

Figyelt kérdés

Be akarta tenni, de nekem ez lett volna az első, izgultam, és valószínű ez volt a baj, de nem tudta betenni rendesen, és éreztem hogy próbálja betenni, de nem ment neki, és 2x próbálta betolni, de semmi, aztán mikor helyezkedtünk, hogy tudná jobban betenni, egyszer csak közölte, hogy elment..

Pedig semmi nem történt. Elég gáz volt.

De a pénisze hozzá ért többször a hüvelyemhez. Aggódjak, vagy ilyenkor még nem kell?



2017. jún. 26. 19:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem tudta berakni, hogy lennél terhes? :)
2017. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Îrtad, ak próbálkozott. Ha be sem tette és elment, kicsi az esélye. Ha hónap közpén vagy, nagyobb. Ha kêsik, azért majd csinálj tesztet. Hány éves vagy egyébként? Biológiát tanultál? Vagy még csak a környezetismeretnél tartasz?
2017. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 János Gilján ***** válasza:
0%
Nem értem... Most akkor hova ment el? Csak a puncid külsejét lőtte le, vagy a saját markába lőtt? Vagy a makkját azért betolta és a hüvelyedben ment el? Nem teljesen világos a sztorid, de az biztos, ha a hüvelyedbe ment el, akkor lehetsz bajban.
2017. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!