Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 31 naposak a ciklusaim,...

28 31 naposak a ciklusaim, kedden voltam dokinál és azt mondta hogy szép vastag a méhfalam ami 14,3mm. Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
barna folyásom volt tegnap vagyis a 30. napon...és szurkál a jobb oldali petefészkem és fájnak a bimbóim...izgulok már és ugy gondoltam hogy reggel tesztelek digitális clearblueval...szerintetek? ti is tesztelnétek?
2017. ápr. 7. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Terhesség és menzesz eseten is megvastagszik a nyálkahártya. Ennyibol senki meg nem mondja neked sajnos!:/ még meg is jöhet. De drukkolok!:-)
2017. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amugy sztem nem beágyazódás miatt barnázol/ barnáztál, késeinek tartom. De kitudja!!:-)

Egy teszt megadja a valaszt már holnap reggel!

2017. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen csak azért örültem ennek a számnak mert az átlag méhfal vastagságom 6-8 mm, a keddi pedig jóval jobb mint a 8...de akkor ne ezt nézzük...fáj a mellbimbóm elég keményen, meg eynhe fejfájás is van és a havimnak még jele sincs, csak barnázás tegnap délelőtt a mellbimbó fájdalom maximálisan uj nekem mert soha sem volt....
2017. ápr. 7. 19:46
 4/11 A kérdező kommentje:
hallgatok rád második letesztelem reggel hátha, csak már rengeteget csalódtam a hónapok alatt...de megcsinálom...amugy a digitális clear bluerol mi a véleményetek?
2017. ápr. 7. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Megértelek. Én is mindig remenykedek,hat nekem kimutatta a negativat 2 szer is. Szval nem koltok ra , igazat mutatott a 150ftos fastest-ről rendelt is! Megtartom az utolsó digitesztem akkorra ha mar lesz legalabb 1-2 pozi olcsóbb tesztem!:)

Akkor azert tényleg biztato ha atlagban olyan vekony. 6mmes be besem tudna ágyazódni 8-9mm a határ ( dokim szerint ) de megoszlanak a velemenyek 7-10mm közt!:-)

Nekem 14.cnapon 7.4mm volt múlt hónapban. Closti+E vitamin! :)

2017. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amugy vegig en irtam 1,2,es 5os vagyok vagyok!
2017. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
okés :) köszönök minden tanácsot, reggel irok hogy mi lett :) ha jó ha rossz megírom, drukkolok neked is :) jó éjt! :)
2017. ápr. 7. 20:06
 8/11 A kérdező kommentje:
Sikerült!!! 2-3 heteset mutat 😃😃😊😊❤❤❤
2017. ápr. 8. 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:
GRATULALOK!!!!:)))
2017. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De jó! Én is gratulálok! Azért figyelj oda rá, ne legyen már sok barnázás!
2017. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!