Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Aprilis...

Lehetek terhes? Aprilis kozepen szeretkeztem azota normalisan megvan a menstruaciom, semmi valtozas nincs benne. Ma megis megvoltak duzzadva a melleim es gorcsolt a hasam. (nem most fogok menstrualni, egy hete mult el)

Figyelt kérdés
A varataim szerint ez hulyeseg de gondoltam rakerdezek..
2017. jún. 28. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. De ha ennyire zavar,csinálj tesztet. Dm-ben 2 db 500-600 ft. Ezeket a tüneteket produkálhatod azért is,mert ilyeneken agyalsz.
2017. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Védekeztél? Ha nem Akkor csinálj egy terhességi tesztet már tuti kimutatná.
2017. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2017. jún. 28. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Azóta 2x menstruáltál ha jól értem.Akkor miért is lennél terhes? Mivel ráadáaul azt írtad hogy semmi változás nem volt a vérzésedben. Akkor nem vagy terhes és kész.Az meg hogy a melleid meg vannak duzzadva az a közelgő ovudat is jelezheti,ugyan is pont most vagy a termékeny időszakodban.
2017. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attol mert meg van neki meg lehet terhes:) nekem 5honapig meg volt most 7honapos terhes vagyok es semmi gond nincs a babaval :) Anyukamnak is igy volt :) aratnom 7honapos koraig meg volt rendszeresen most van egy masfel eves kislanya:)
2017. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A 11:55-os, de a het honap alatt voltak azert jelei nem? Mert eddig nekem semmi kulonos es szokatlan.
2017. jún. 28. 12:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom kedves 11#-es nem rendes darabos élénkpiros vérzésed volt?! Mert a kérdező azt írta hogy nincs változás a vérzésében!
2017. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,5#-ös
2017. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

11:55 os vagyok..

Igen ugyan ugy meg volt semmi valtozast nem volt se a menstruaciomnal se rajtam az elso 3-4 honapba.. 5ik honapba kezdett valtozni a a verzesem es ennyi .. Nem mimdenkinek van tunet es a terhessegel se ugyan azok mindenkinel

2017. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet..negativ lett. Ma kellene menstrualnom de a pattanasokom kivul semmi jele
2017. júl. 6. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!