Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódást befolyásolja...

A beágyazódást befolyásolja valami? Van valaki, aki babát vár és ugyaugy csinált mindent az esetleges beágyazódáskor mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl.a szexre,kávéra,mozgásra ilyesmi.Ugyanúgy lehet csinálni mindent?
2017. jún. 28. 09:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én igen
2017. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Pilates súllyal (2×2kg) es futok, most nyaron sokat is úszom!

Néha iszok a nagy nelegben egy citromos sört. Havonta 1-2x vörösbort de nem részegedésik csak 2 dl max


Nem dohányzom de nem csak most amugy sem.

3in1 ben kávét iszok neha-néha meg energiaitalt de azt se valami sűrűn havonta 2-3x


9 hónapja próbálkozunk

2017. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Huha.Szerintem ezeket nem nagyon kène...az energia ital aegrosszabb.Mi most szedünk E vitamint,serkenti a spermát,meg vastagítja a méhnyálkahártyát.Jövőhéten lesz peteérésem,remélem most össze jon.Mi 7.hónapja lesz hogy próbálkozunk.
2017. jún. 28. 11:02
 4/20 anonim ***** válasza:
én nekem pont olyan volt az a hónap, mint a többi. igaz én nem energiaitalozok.. kávézni szoktam, bringáztam, dolgoztam, nem volt más az a hónapom, mint az előzőek.
2017. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
Ahogy te azt mondod hogy nem jó az energiaital, ugyanúgy nem jó a rágörcsölés, meg hogy már azon gondolkozol hogy semmit nem fogsz csinálni peteéréskor meg beágyazódáskor...mert a szavaidból az jön le..
2017. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szó sincs arrol hogy "rágörcsölnék"bár utálom ezt a szót!Én csupán a tapasztalatokrol érdeklődtem.Azt gondoltam h.nem fekudni kell egész nap. :)))
2017. jún. 28. 11:36
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem iszom annyi energiaitalt h artson.. mindebkinek van karoa szenvedélye , de ez pl nalam nem az nekem inkabb a sport de abbol is visszavettem. Mivel hosszu evekig csinaltam nem most kezdtem igy nem jelent akadalyt. Akkor nem használna ha pl életemben eloszor most kezdtem volna vele a sportba. Nem fogok ragorcsolni es mindent megvonni. Ha ezeket mind elhagytam volna, akkor 9 hónapja szabályokban élnek es nem lennék önmagam. Nem hagyom h elvesszek ebben az egészben! Neked is ezt kellene tenned. Kicsit lazítani
2017. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Amúgy nemtudom miert emeltétek ki az energiaitalt nem iszok se minden nap sem minden heten. A cukros kaják pl ennél is rosszabbak meg a nasik.

Ugyanu megvan a vitamin bevitelem es felszabadult vagyok nem görcsös! :)

2017. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Néha mozogj, javitja a verellátasr a méhedben!*
2017. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!:)Remélem össze jon hamarosan.Az "energia italos"lánynak sok sikert!!És persze mindenkinek!Tudom hogy rossz ez a várakozás... :(( Mindenki éljen úgy ahogy jol érzi magát,de persze azért a káros azenvedélyek nem használnak.Nekem egy van a kv,de ha terhes leszek biztos csökkentem majd az adagot,mert tudom h.a sok nem tesz jót!Én csak jó egészséget kívánok mindenkinek és pláne a jövőben születendő babábknak! :))
2017. jún. 28. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!