Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódást érezhettem meg?...

Beágyazódást érezhettem meg? Vagy kezdődő menszeszt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Előző ciklusom 34 napos volt. Hétfőn, május 17-én kellett volna megjönnie, ha ezt a ciklust is 33 naposra számolom.

A 27. napon volt az ovum, (sajnos késői) május 9-én. (a ciklus.hu szerint).ez két hete vasárnapra esett. Utána egy hétig fájdogált a hasam és akkor kedden 11-én nagyon erős görcsöm volt.

Aztán nem jött meg. Azóta két napig nem fájt a hasam, és ma reggel ismét nagyon begörcsöltem. Ma vagyok a 37.napomon kb. De megint csak nem jött meg. A ciklus.hu szerint ma van a 11.dpo-m. Előfordulhat, hogy a beágyazódást érezhettem meg?

Persze, lehet, hogy később megjöhet még, mert mivel a 19. nap helyett a 26 napon volt az ovum (egy héttel eltolódik), ezért jövő hét hétfőre nem várom. Akkor meg már a 41 napomon leszek. Ilyen hosszú még nem volt soha a ciklusom.

Lehet most harcol egymással a menszi és a beágyazódás. :D


Köszi. 30/L


2010. máj. 20. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Elképzelhető, hogy beágyazódás de sajnos nem lehet biztosat mondani.Viszont mindig ilyen rendszertelen a ciklusod?Ha igen szerintem érdemes lenne nődokihoz menni hogy rendbe tegye.Sok sikert a továbbiakban! :)
2010. máj. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Ezt a kérdést akár én is írhattam volna.Csak annyi a különbség,hogy én csak kicsit görcsölgetek.Ugyanúgy késői peteérésem volt,(26.nap)én is hétfőre nem vártam,de azóta sincs semmi.
2010. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem rendszertelen a ciklusom. Eddig életem során minden hónapban megjött. Pontosan nem tudom, hány naposak, csak azt, hogy kb. 30-33 nap. Se kevesebb, se több.

Most először próbálkozunk a babával, ez az első hónap élesben és már késői peteérésem volt.

Ez a fura, hogy eddig miért nem volt?


Vagyis nincs rendszertelen ciklusom.


:)

2010. máj. 20. 09:14
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: és te csak a napokban görcsölgetsz?
2010. máj. 20. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok!Akkor jó ha nem rendszertelen csak ez a 41 nap húúú hát elég hosszúnak tűnt! :) Hosszú lesz kivárni a jövőhetet! :) De kívánom, hogy baba legyen!Minden jót!Szia! :)
2010. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ez elég kétesélyes!Ha nagyon görcsölsz lehet hogy meg fog jönni, de ugyan akkor hallottam már olyat hogy volt aki beágyazódáskor jobban görcsölt mint mensikor.Hát kívánom hogy baba legyen!Tesztet csinálsz valamikor?Majd írd meg hogy mi lett!Szia!
2010. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy nem görcsölök nagyon. Ma reggel volt egy görcsöm, aztán elkezdtem simogatni a pocimat és abbamaradt.


De azóta semmi és előtte sem volt semmi.


Hétfőig mindenképp várok, meg pénteken megyek majd a nődokihoz.

2010. máj. 20. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!