Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó a HCG vérvétel...

Szerintetek jó a HCG vérvétel eredményem vagy kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

80,7 lett a tegnapi napon, mellékelem a görbémet is hozzá. Az első iszonyat halvány tesztem 21.-én lett, ami elvileg a 9. dpo volt, és ha visszaosztom 2 naponta a tegnapi eredményt, akkor 21.-én elvileg 10 volt az érték. [link]

Köszönöm a válaszokat!


2017. jún. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha naponta duplázódik akkor jó, persze
2017. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Naponta duplázódik?
2017. jún. 28. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon alacsony.
2017. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nem később fogant. Legkisebb fiam akkor fogant amikor meg kellett volna jönnie. December 31-én teszteltem elsőnek pozitívat. Január hetedikén mentem orvoshoz és akkor olyan 6-7 hetesnek kellett vona lennem. De ehhez képest egy nagyon pici terhesget láttak ami kb akkor kezdőthetet amikor elősször teszteltem. Már műtétre küldtek volna de nem engedtem addig míg egyértelművé nem lett él e vagy sem. Nekem volt igazam és lassan 2 éves lesz a fiam. Még ne ess kétségbe várjatok 2-3 hetet, ha akkor sem nőtt a pici akkor egyértelmű.
2017. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első héten nagyjából kétnaponta duplázódik utána már egyre lassabban tehát olyan 3 naponta. Nem tudom hanyadik dpo-n voltál vérvételen, nekem 15. dpo azaz nem várt napján 127 volt.
2017. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!