Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van hogy nincs előzőleges...

Van hogy nincs előzőleges tünet méhen kívüli terhességnél? Pár 5 napja lett pozitiv tesztem, akkor még halvány volt, de utána is teszteltem már erősen ott a 2. csík. Nincs vérzés se és görcs se.

Figyelt kérdés
Nekem eddig 2 terhességem volt, és sose volt nulladik ultrahangom, az első mindig 12.héten van. Olyan 6.hét körül szoktam menni dokihoz, kézzel megvizsgált és annyi. Lehet sokat olvasgattam mostanában a méhen kívüliről, azért is fordul meg a fejemben, hogy mi van, ha.... 8.hét körül megyünk külföldre nyaralni, és kicsit félek mi van ha éppen akkor derülne ki, vagy lennék rosszul... Tudom nem kéne ilyenekre gondolnom. Amúgy előző terhességeimnél fel se merült bennem ilyen. :)
2017. jún. 29. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne parázz!inkább örülj,hogy nagy család lesztek :) a várandósság alatt nem szabad rosszra gondolni ha nem indokolja semmi :) inkább élvezd ki a világ egyik legszebb állapotát ;)

Ha meg annyira félsz,köss betegbiztositast a nyaralásra(bár gondolom ezt amúgy is megtetted volna)

2017. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az előző terhességeimnél nem paráztam, nem is értem mi van velem. :D De elhessegetem a gondolatot is. :) csak hát ahogy olvasgattam, majdnem mindenkinek csinálnak ilyen nulladik ultrahangot. Nekem meg meg se említette a doki egyszer se.
2017. jún. 29. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Nulladik ultrahang? Ilyenről még nem is hallottam. Van egy lassan 8 éves fiam és egy 10 hónapos lányom. Mindkettővel a 12. hét előtt is volt ultrahang. A fiammal 5 hetesen, 7 hetesen és 9 hetesen is csináltak ultrahangot, a lányommal 9 hetesen mentem, de "csak" 8 hetesnek mérték, így visszahívtak 10 hetesen is. Pedig nem volt fogadott dokim egyik terhességem alatt sem, sztk-ba jártam.


Ne idegeskedj, nem lesz semmi gond.

2017. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem amikor késett a mensim akkor már csináltak hüvelyi uht és látni lehetett a petezsákot.
2017. jún. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, aranyosak vagytok.Pedig nekem volt mindkettőnél fogadott dokim. Igaz Ő nem ultrahangoz. De meg se említette h.12.hét előtt el kéne mennem uh-ra. Lehet azért elmegyek Sztkba megnézetni.
2017. jún. 30. 06:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nekem volt méhenkivülim már sajnos. A 7-8dik héten voltak gyanús tüneteim ( baloldalon, mivel a baloldali petevetőben tappadt meg) iszonyatos fájdalmaim voltak. De egyébként a teszt ha méhenkivüli nem lesz olyan nagyon erős pozitiv, inkább láthatóan halvány marad ( nálam így volt, lehet hogy ez egyén függő), nem erősődik.
2017. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már három méhen kívülim volt.Jellemző az egy oldali és a végbélbe nyilalló fájdalom és a sötétbarna pecsételés.Nem feltétlenül mind,de nagyon ritka,hogy egyik sincs.A 6. héten már főleg,mert már akkora a magzat.Ha nyaralás előtt elmész jó ultrahangoshoz,ahol jó gép is van 99%-ra meg tudják mondani,h. jó helyen van.Szorítok,h. ez csak egy "buta" gondolst legyen,de szerintem érdemr elmenni,h. megnyugodj.
2017. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen mindenképpen elmegyek. Jövő héten, vagy utàna.
2017. júl. 2. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!