Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik ez, hogy normál...

Létezik ez, hogy normál ciklus mellett nincs ovuláció?

Figyelt kérdés
Normál átlag 29 napos ciklusaim vannak.Elkezdtem ebben a hónapban (igaz nem rögtön menzesztől csak 6 nappal utána) mérni reggelente a hőmet,és a hőm szerint nem volt még ovulációm. Cikkcakkos az egész,az eddigi legmagasabb hőm 36.5 volt. A nyákos időszakom már letelt,most már krémes időszakban vagyok. Tojásfehérje nyákom nemigazán volt eddig a hónapban csak ez a sűrű,ragadós volt,meg most a krémes.Kezdek kicsit kétségbeesni hogy nincs minden rendben velem,eddig azt hittem hogy van mindig ovum is,és most ha nem kezdtem volna el a hőmet a mérni akkor erről nem is tudok :( Ovus és petefészek fájdalmaim is voltak pár napig,a melleim is fájdogálnak és még sem volt ovu? A ciklusom 21. napján vagyok ma.Ebben a hónapban akkor már nem is lesz ovum?
2017. jún. 30. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen lehetségrs.

Menj el nődokihoz, nézzenek hormonsort. egy cikluson belüli két vérvételből pontosan kiderül.

2017. jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel ez az első hónap hogy hőt kezdtem mérni még nem akarok azonnal a dokihoz rohanni. Előbb kíváncsi vagyok hogy pl a jövőhónap hova alakul,folyamatos hőmérőzés mellett.
2017. jún. 30. 07:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mérd három hónapig és ha egyiken sem látszik semmi ovus jel akkor szerintem menj el dokihoz. Egy kivizsgálás még senkinek nem ártott. :)
2017. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy lesz :)

Köszönöm utolsó :)

2017. jún. 30. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!