Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Fogamzás gátlót szedek, de egész hónapban szinte hasmenésem volt a stresszes munkám miatt. 21.e körül kellett volna megjönnie, de nem jött meg csináltam tesztet negativ lett, vártam pár napot az is negativ lett aztán ma ismét de negatív a mellem feszül és jóval nagyobbak lettek, igaz hogy nem terveztük még de most már nagyon akarom, szerintetek van esély rá hogy várandós vagyok? 4.én megyek orvoshoz de nagyon félek, hogy nem lesz baba, elméletileg 4 hetes terhes lehetek.

2017. jún. 30. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Varj, megnezem a varazsgombom, az pontosabb mint a terhessegi teszt!
2017. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
26%
Ne legyél be stresszelve mert ál terhes leszel, mivel írtad h szeded a fogamzásgátlot ott csuszás lehet x időt. Nem biztos h terhes relax mert kihullik az összes hajad. ;) :D
2017. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!