Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan érzésetek hogy...

Vikusz30 kérdése:

Volt már olyan érzésetek hogy most sikerült teherbeesni? Szerintetek mennyire jók ezek a megérzések?

Figyelt kérdés
Ahogy számolgattam szerdán kelett peteérésemnek lenni. Most nagyon azt érzem végre sijerült de ez csak az én megérzésem!

2017. júl. 1. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy focicsapat lenne már itthon, ha mindig bejott volna ez a megérzés. 😁
2017. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évig minden hónapban azt éreztem. Aztán egyszer csak igazan lett 😀
2017. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Detto, en is mindig azt ereztem. Ez ilyen :)
2017. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt. Egyszer, és igazam lett. A peteérést sosem számoltam,viszont amikor már két napja késett, biztos voltam benne, hogy terhes vagyok. A párom nem hitte el, nem merte magát beleélni. De igazam lett szerencsére.
2017. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
most en erzem magma ugy mintha talan sikerult volna... de nem elem bele magamat! meg boven van ido a mensziig!!
2017. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eddíg 2*éreztem magam így(mensi előtt).Mindkétszer úgy is volt.
2017. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

7 év alatt?! Mindig :) Egyszer em éreztem annak magam még a mensimről is megfeledkeztem... na akkor terhes voltam xD Sajnos nem maradtak velünk (ikrek lettek volna) Majd utána másfél évig minden ciklusban más más terhességi tüneteket produkáltam... Nagyon akartam és egyszer sem jött be a megérzem dolog...


Aztán végül egyszer még is... akkor tényleg másabb tüneteim voltak.


Szerintem nincs olyan, hogy megérzi valaki... Csak mondják. Ha meg már érzi valaki akkor már terhességi tünetről beszélünk ami nem megérzés :D


A megérzés csupán a vágyakozás és reménykedés :D De egyszer bejön attól még nem az :)


Ettől függetlenül drukkolok, hogy mihamarabb sikerrel járjatok ! :)

2017. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm!
2017. júl. 4. 06:25
 9/9 anonim válasza:

Szia. Én is mindig ezt éreztem és sosem sikerült. Egyetlen egyszer éreztem azt, hogy most ez a hónap biztos kizárt, és legnagyobb meglepetésemre, nem jött meg, pozi teszt.

Kívánom neked, hogy sikerüljön, remélem jobbak a megérzéseid mint nekem. :)-

2017. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!