Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy így terhes...

Elképzelhető, hogy így terhes vagyok? 17L

Figyelt kérdés

Szóval kb 8 hete feküdtünk le volt barátommal, akkor utoljára. Nem védekeztünk, mindig kihúzza. Viszont én azóta az alkalom óta aggódok, mert van egy olyan érzésem, hogy nem húzta ki időben. Azóta egyszer megjött, időben, de 3napig tartott és nem véreztem túlságosan.

Félek, mert észrevettem én is és mások is, hogy nőttek a melleim és a pocim is kicsit. Unokatesóm egészségügyin van és ő kérdezte meg tőlem, hogy terhes vagyok e miután látta, hogy kezd kerekedni a pocim meg a rosszulléteim miatt, amik mostanában reggelente rosszabbak, hányingerrel kelek, de nem eszek többet mint általában sok ételhez nincs gusztusom, szörnyű hangulatingadozásaim vannak és mint egy kisgyerek le kell feküdnöm aludni délután olyan fáradt leszek.

Ezek miatt nem aggódnék, de a hasam aggaszt engem is, ahogy elkezdett kerekedni...Rengetegen viccelődnek is velem, hogy terhes vagyok e, a saját anyám is megkérdezte a múltkor, nővérem meg nem hiszi el, hogy nem..


2017. júl. 2. 02:12
 1/8 anonim ***** válasza:
1.01 hogy terhes vagy
2017. júl. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.01?
2017. júl. 2. 03:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kihúzza..... Istenem de sötét a mai fiatalság, pedig még énis csak 21 vagyok, de köszönöm Istenem, hogy nem most kell középiskolába járnom.
2017. júl. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg soha de soha nem fogom megérteni,hogy ha valaki nem akar gyereket akkor miért nem védekezik..??

Amit ti csináltatok az nem védekezés..

Ha mázlid van akkor a tünetek csak pszichések. A has növekedés attol is lehet hogy felszedtél pár kilót. (en is mindig hasra hizok es olyan mintha terhes lennék)

Még azt sem értem ha aggódsz akkor miért nem csináltál még tesztet?

2017. júl. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyukádat sem értem.ha ilyen sejtése van akkor en a helyébe megvettem volna már azt a tesztet..
2017. júl. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy tesztet? Én anyud helyében ezen nemviccelődnék, hanem meggyőződnék róla valóban az vagy e.
2017. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teszt? Kb 500 ft... Majd irj mi lett az eredmény.. A két csik pozitívat vagyis terhességet jelent 😉 drukkolok hogy minden ugy alakuljon ahogy azt te szeretnéd 😉
2017. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is hasra hízom mindig viccelődtünk hogy terhes vagyok :D aztán tényleg az lettem és mivel babonás vagyok az első 3 honap elött nem mondtam el senkinek csak családtagoknak másokkal meg maradtam a poénnál. most 14.hetesen már a hízásra se tudom fogni.
2017. júl. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!