Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akarok babát, de elképzelh...

Nem akarok babát, de elképzelhető, hogy terhes lettem mégis, mert sokára jött meg?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és teljesen kétségbe estem

Soha nem késett a menzim 2 hétnél többet, sőt viszonylag pontos szokott lenni és ha késik akkor is csak maximum 1 hetet. Most viszont 2 hetet és 3 napot késett. Mekkora lehet az esélye még, hogy terhes vagyok?


Mert sokan teherbe estek már úgy, hogy megjött még 1x.


Érzékenyebb volt a cicim, mint máskor úgy vélem és tovább is tartott ez az érzékenység.


Köszönöm annak aki segíteni próbál!



2017. febr. 3. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha megjött (késve is), nem vagy terhes. De csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj.
2017. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy teszt biztosat mond, csinálj egyet. Szerintem is nagyon kicsi az esély a terhességre.
2017. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem védekeztél lehetsz terhes,minden esély megvan rá.

Miért estél kétségbe?Ezt nem értem!30 évesen miért kellene kétségbe esni,ha nem védekeztél és teherbe estél?Nekem van 2 gyerekem és 30 vagyok.

Vagy gyógyszert szedsz és úgy eshettél teherbe ezen aggódsz?

Más miatt is késhet,ciszta,hormonzavar,vagy nem volt peteérés stb.Tesztet csináltál?Azt kellene,ha lehetsz terhes.Akár dokihoz is mehetsz ezzel!

2017. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,szóval megjött,most esett le,de akkor ezek szerint nem olyan a menses,mint szokott?!3#
2017. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
30 èvesen nem kétségbe kell esni, hanem tesztet venni...
2017. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mar ne haragudj,de 30evesen nem lehet valaki ennyire tudatlan es ostoba...igaza van az utolsonak,nem ketsegbe kell esni,hanem tesztet csinalni,ami mar boven kimutatja az esetleges terhesseget (es igen ha ket csikot latsz ,igen az terhesseg!) Vagy pedig elmenni a doktorhoz. De ha vereztel,es esetleg terhes vagy/voltal az semmi esetben sem jo,ugyanis ha valaki terhes az nem verzik jobb esetben,ugyanis tudni illik foleg 30evesen h a terhesseg egyik fo jele,az elmaradt menstruacio,az a 'beagyazodasi verzes'pedig lenyegesen kulonbozik a menstruacios vertol,hiszen az nem friss ver,es csak par csepp,es nem elenk szinu,es nem jelentkezik bosegesen,es folyamatosan ellentetben a menstruacioval. (Ezt a gyengebb elmejuek kedveert irtam le) ja,es nem is mindenkinel jelentkezik ez a bizonyos par csepp. Szoval,ha volt boseges,es tobb napig tarto verzesed,akkor az menstrualas volt,rok mindegy hany napos kesessel,az attol meg az volt. De ha vedekezes nelkul kozosultel,akkor terhes is lehetsz,a hosszu kesesre tekitoleg,bar ritka esetekben,de ilyen is van,h valaki verzik es amellett terhes,minden esetben,az nem jo dolog. En a helyedben gyorsan tesztelnek,es rohannek az orvoshoz,foleg ha nem akarnek gyereket.

Udv: egy egyetemi hallgato

2017. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!