Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek clostilbegyttel jött...

Akinek clostilbegyttel jött össze az első baba (de nem inszemináció vagy lombik, csak stimulálás), a többi teherbeeséshez is szükség volt closty-ra?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor hányadik clostys hónapban jött össze az első baba, és hányadikban a többi?

2017. júl. 4. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ra szukseg, vagyis gondolom nem, a dokim 5 honapot mondott , es ha addig nem sikerult volna megnéz. De pont 5.hónapban sikerult
2017. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, szükség volt kistesóhoz megint, mert gyenge volt ugyanúgy a progeszteron, mint szülés előtt. Első Clostys hónapban lett a kisfiam, most kétpetéjű ikrek lettek megint első gyógyszeres ciklusban.
2017. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A 2. válaszolót kérdezném, h a progihiányt csak a rövid luteális, esetleg barnázás, v hormonvizsgálat mutatta.

Várok még további válaszokat, ne tartsátok magatokban. :)

2017. júl. 4. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Barnázás mutatta csak, de az már megjelent 5-6 nappal a nemvárt előtt. Furcsa módon a hőm nagyon szép volt ennek ellenére és a luteális is megvolt 13-14 nap.


#2 voltam

2017. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kisfiam 3. clostis ciklusból született. az elsőben peteérésem sem volt.

ennek 7 éve.

azóta többször (le sem merem írni, hányszor) kértem clostit, peteérésem sincs tőle :(

2017. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem 2 Clostis hónapom volt, az első hónapban sikerült de sajnos nem maradt meg :(

a második sikertelen volt, aztán feladtam és akkor sikerült spontán.. :)

2017. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!