Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lenne érdemes tesztelnem...

Mikor lenne érdemes tesztelnem szerintetek?

Figyelt kérdés

Gyanús a dolog, hogy fogamzásgátló szedése mellett terhes lettem. A 7 gyógyszermentes nap 3. napján szokott mindig megjönni és mindig reggel most már lassan kifelé megyünk a napból de még mindig semmi jele, hogy megakarna jönni.. 6 éve szedem eddig egy kezemen megtudom számolni hányszor jött meg a 4. napon. Szerintetek ha az éjjel és holnap sem jön meg akkor csütörtök reggel ha csinálok egy tesztet az már kimutatná ha terhes vagyok? (Ezen a késésen kívül más jelek is voltak amúgy, hányinger, nem tudtam meginni/megenni amit szoktam mert egyszerűen nem ment le meg olyat kívántam meg amit nem is szoktak fogyasztani meg ilyenek)


De ha végse jönne meg és a teszt is negatív akkor előfordulhat, hogy egyszerűen csak kimarad egy hónap? (nem szedtem össze-vissza, nem hagytam ki szemet meg semmi. Mindig időben vettem be, beteg se voltam)


23 éves vagyok


2017. júl. 4. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már reggel is csinálhatsz egy tesztet.
2017. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsovel egyetértek
2017. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!