Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom úgy tudja abortuszom...

A párom úgy tudja abortuszom volt, de közben meggondoltam magam. Értesítsem őt és a családját?

Figyelt kérdés
A párom hallani sem akar a babáról és velem is szakított. A családja sem akarta, hogy megtartsam a babát. Azóta ők már tiltottak. Milyen lépéseket tegyek?

2017. júl. 5. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
szerezz be minél több bizonyítékot, hogy lemondanak a gyerekről, később még jól jöhet.
2017. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Ne zaklasd.

Felneveled egyedul.

Kersz gyerektartast.

2017. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
en azert oda szurnam nekik hogy a gyerek nem let elvetetve es hogy a kesobbiekben szamithat ra hogy gyerektartast fog fizetni !! mint a katona tisztek! :)
2017. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Mondd meg, hogy megtartod a babát, várd meg, hogyan reagálnak, gondolkozz pár hetet, hagyj nekik időt, a gyerek 3 éves koráig dönthetsz, hogy megnevezed e az apját, vagy sem.


Ha megnevezed, jár neked gyerektartás.

2017. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1,Nem a párod.

2,Attól függ,hogy hogy akarod ezt megoldani.

Ha kell a gyerektartás,akkor nyilván szólnod kell,viszont számíts rá,hogy ugyanannyi jog illeti meg őt,mint téged.

Ha nincs szükséged gyerektartásra,és nem akarod,hogy köze legyen az életedhez,akkor ne szólj,jobb ha nem tudja,mert ugyanúgy szülői jogokat követelhet,és ha alkalmatlan apának,iszik,agresszív vagy nem tudom,bár mi,akkor jobb,ha nincs köze az életetekhez...

2017. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Nekem egyértelmű, hogy elmondanám, pláne hogy az akarata ellenére teszed apává.
2017. júl. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Na mi van még is kéne az a gyerektartás?
2017. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ, az apa veszélyes lenne-e a gyerekre. Ha a gyerek biztonsága érdekében nem akarod elmondani, megértem.

Ha emiatt nem kell aggódni, szólhatsz róla, és persze kérheted a gyerektartást, ami jár a kicsinek.

Utolsó, nem az anyának, a gyereknek, akit a kedves "apuka" csinált meg!

2017. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó!


Ketten kellettek hozzá. "Anyuka" tette szét a lábát, ugye. Védekezni se sikerült. Apuka közölte, hogy nem kell neki gyerek, anyuka ebbe beleegyezett, aztan meggondolta magát. Apuka most szívhat 18 évig a tartasdijjal

2017. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
És a gyereknek mit fogsz mondani ha maj megkérdi ki az apja? Én szolnék az apának a helyedben, szerintem joga van tudni, hogy van egy gyereke..nem hiszem, hogy.ne lehetne megbeszélni hogyan tovább
2017. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!