Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már úgy valaki hogy...

Járt már úgy valaki hogy tegnap csináltam egy tesztet negatív lett és ma ugyan azt a tesztet ismét meg néztem ma már pozitív volt. Készítsek pár nap múlva megint tesztet?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 14:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

En ugy jartam h megcsinaltuk parommal, negativ lett. Letettem az éjjeli szekrényre. Reggel pedig pozitiv volt. Az nap már rogton az lett elso pisibol! Mert elozo nap este csináltam


Ezek a 13-14 dpok voltak

2017. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nálunk az a gond hogy nem tudom hány hetes lehet tény próbálkozunk de meg is jött így úgy gondoltuk nem sikerült most. Annyi hogy fáj a mellem semmi más és módban a páromnak csináljunk már egy tesztet. Pár percig vártunk negatív úgy ki is dobtam a kukába a tesztet.
2017. júl. 7. 15:06
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Orak mulva nem kell nezegetni, az az eredmeny akkor mar semmit nem jelent.
2017. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Megcsináltam reggel, negatív lett de mivel vinnem kellett a fiam a bölcsibe ott hagytam a tükör előtt. Elvittem, elmentem még boltba, kávézni a barátnőmmel, vissza a gyerekért..szóval jó sok óra múlva néztem rá és pozi volt. " nappal később csináltam az 35 perc után lett pozi. Majd újabb 2 nap múlva már időn belül lett az...Sajnos nem maradt velünk, 8hetesen missed ab lett de a teszt nem hazudott!
2017. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Meg van még a teszt? Tudnál képet feltölteni róla?
2017. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Tudnál abba segíteni hogy kell képet fel rakni?
2017. júl. 7. 16:34
 7/25 A kérdező kommentje:
2017. júl. 7. 16:36
 8/25 anonim ***** válasza:
Negativ.
2017. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Attól hogy lepontoztok még megtörtént a dolog :)
2017. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk elég erős a csík, de nem ismerem ezt a tesztet, nem tudom mennyire szokott száradási csíkos lenni. Egyébként valamivel minden (pozitív) teszt erősebb lesz száradás után mert a szürkés, nedves részén kevésbé látványos a halvány pozitív.
2017. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!